BUĎTE VIDĚT

NA INTERNETU

Katalog
Nabídky
Poptávky
NovinkyFirmy v kategorii E-shopy (93)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiŠpuntík s.r.o. - ID 90732756 - NÁHLED ZÁZNAMU

Věštínská 1611/19 , Praha, 153 00  

Máte-li v úmyslu nakupovat nákladnější produkty, jako jsou kočárky, dětské autosedačky nebo nábytek do pokojíčku, rozhodně se vám vyplatí zajet k nám do prodejny a produkty si nechat předvést a osobně si je vyzkoušet.

Fakturační adresa: Věštínská 19, Praha 5, Radotín, 153 00
 

SEEDS POINT - ID 99499783 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Braunerova 19, Kolín, 280 02 

Seeds Point nabízí konopná semena všeho druhu. Možnost nákupu v naší kamenné prodejně v Kolíně, nebo popřípadě přes e-shop.

KALIA - ID 96847325 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Smetanova 1199/20, Český Těšín, 737 01 

Firma byla založena v roce 2002 jako velkoobchod kancelářských, školních a výtvarných  potřeb. Zabývá se prodejem několika významných značek na českém trhu, jako jsou 3M, TESA TAPE, KORES, HENKEL apod. Taktéž byla do roku 2013 dlouholetým výhradním dovozcem značky STAEDTLER. Od ledna 2014 je výhradním dovozcem japonské značky TOMBOW. Nabízí širokou škálu potřeb pro hobby a kreativitu ( včetně hlíny pro keramiky, glazury, modelovací hmoty apod. ) Pořádá rovněž produktová školení, výtvarné kurzy a workshopy na různých místech ČR.

BOGNER - ID 93632063 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Horomyslická 1, Nová Huť, 330 02 

BOGNER GLOBÁLNÍ LIFESTYLOVÁ ZNAČKA

Německá značka BOGNER, která byla založená v roce 1932, do dnešního dne dokazuje své prvenství ve světě módy a sportu, zvláště pak je na první příčce v kvalitní lyžařské módě.

Značka je dlouhodobým lídrem vynikajících sportovních kolekcí inspirovanými nejnovějšími módními trendy, důraz klade na sportovní funkčnost a módu a přitom si zachovává exklusivitu a nejvyšší standardy kvality.

ORNEX, spol. s r.o. - ID 96320458 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Turnovská 2424/22, Jablonec nad Nisou, 466 01 

VÝROBA A DISTRIBUCE ČESKÝCH VÁNOČNÍCH OZDOB OD ROKU 1991

Náš sortiment tvoří výlučně ručně vyráběné tj. ručně foukané a malované skleněné vánoční ozdoby československého původu. Celá kolekce je vyráběna v menších sériích tradičními výrobními postupy a lze říci, že každý kus je v jistém slova smyslu originál. Je výsledkem umění našich vzorkařů a sklářů.

DŘEVOBIS D & S - ID 98621883 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

ul. Hrdinů (areál ZD), Horoměřice, 252 62 

Lamino desky, podlahové palubky, obkladové palubky, řezivo Společnost DŘEVOBIS D&S se již od roku 1993 specializuje na obchod se dřevem a to jak pro velkoodběratele, tak pro běžné spotřebitele. U naší společnosti najdete z této oblasti vše od A do Z. Od deskového materiálu, dřeva a dřevěných výrobků, kuchyňských desek přes obkladové a podlahové palubky, parapety po kování,hřebíky lepidla, tmely a nátěrové hmoty.

In manus Dei s.r.o. - Lékárna U černého orla - ID 95377947 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Minská 104, Brno, 616 00 

Zabýváme se prodejem léků a farmaceutických přípravků. Nabízíme širokou škálu výrobků firmy Bioderma. Dovážíme inkontinenční pomůcky zdarma. Nabízíme pro plátce platebními kartami - CASH BACK - tj. při platbě nad 300Kč možnost výběru hotovosti až do výše 1500,- Kč. Poskytujeme dárkové poukazy. Nově zajištujeme prodej bylinek a bylinkových produktů.

Ing. Chmelař Josef - VMD drogerie - ID 91196416 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

tř. Masarykova 145, Veselí nad Moravou, 698 01 

Náš internetový obchod nabízí širokou škálu výrobku parfémů, kosmetiky, úklidových prostředků či interiérových doplňků. Zboží si můžete vyzvednout v jedné z našich sedmi kamenných prodejen, kde máme i showroom, případně Vám ho zašleme přepravní službou.

REST.TU s.r.o. - ID 99819621 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kryblická 110, Trutnov, 541 01 

Servis střech: Naše společnost od podzimu 2017 spravuje a stará se cca o 90 střech bytových a rodinných domů v trutnovském regionu. Níže popisujeme, co vlastní servis střech obnáší:

Abychom našim potencionálním zákazníkům co nejvíce ulehčili rozhodování při výběru vhodné střešní krytiny pro jejich dům, nabízíme službu "Vizualizace střech". Principem této služby je předem se podívat, jak bude váš dům s novou střechou vypadat. Funguje to velmi jednoduše. Chcete-li na vašem domě vyměnit střešní krytinu, tak vstupte do sekce “Vizualizace střech”, vyplňte krátký formulář s údaji potřebnými ke zpracování, připojte fotografii objektu se stávající střechou a zpět dostanete obrázek, kde bude zobrazena nová střecha dle vaší volby vybraného materiálu.

Pokud plánujete rekonstrukci střechy, či stojíte před projektem stavby nové střechy, máte možná spoustu nezodpovězených otázek. Kolik to bude stát? Jakou střešní krytinu mám zvolit? Na co všechno nesmím zapomenout s ohledem na kvalitní funkčnost střechy? A tak dál a tak dál.... Bez ostychu se na nás obraťte a my se Vám pokusíme vaše otazky zodpovědět.

Vytvoříme vám nezávaznou bezplatnou cenovou kalkulaci , poradíme Vám s výběrem krytiny a střešních doplňků s ohledem na konstrukci Vaší střechy a Vaše požadavky.

Na těchto stránkách Vám představujeme klempířské lemování pro střechy domů, pergol, zahradních domků atd..Klempířské prvky na střeše slouží jako konstrukce napomáhající k ochraně stavby proti klimatickému působení, zejména působení srážkové vody na střeše. Správně provedená klempířská konstrukce zanechává na stavbě nezanedbatelný estetický dojem.

Klempířské lemování pro Vás vyrábíme z nejlepších dostupných materiálů.

MELA - ID 90094247 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nová 106, Konárovice, 281 25  

Obecně prospěšná společnost MELA, o.p.s. vznikla na počátku roku 2008. Působíme v Kolíně a v Sedlčanech. Naší snahou je vytvořit další možnosti pro lidi starší 15 let s mentálním a kombinovaným postižením a s dlouhodobě chronickým psychiatrickým onemocněním na cestě k samostatnosti a nezávislosti, na cestě k běžnému životu v přirozených podmínkách lidského společenství, a to MIMO VELKÉ ÚSTAVY. Posláním organizace MELA, o.p.s. je nabízet podporu a pomoc lidem s mentálním nebo kombinovaným postižením a s psychiatrickým onemocněním, kteří jsou vzhledem k této skutečnosti znevýhodněni zejména v sociálním začlenění a pracovním uplatnění. Poskytovanými sociálními službami a nabídkou pracovních a aktivizačních činností motivujeme naše klienty k činnostem, které jim umožňují být součástí jejich přirozeného sociálního prostředí a žít život odpovídající životu vrstevníků běžné populace.

Hlavata Jaroslav, Ing.- Zbranenaobjednavku.cz - ID 95488339 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Husova 2708, Louny, 440 01 

Naše firma prodává, opravuje a upravuje zbraně, střelivo a veškeré doplňky a příslušenství pro střelce. Dále pak nabídka provozu střelecké školy pro uchazeče o zbrojní průkaz. Eshop.

TIWO, spol. s r.o. - zlato, mince, slitky - ID 98665812 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Březová 143, Slušovice, 763 15 

Provozujeme eshop s investičním zlatem a stříbrem. Nabízíme také platinu a diamanty. Investujte do zlata, umožňujeme také zpětný odkup ve formě slitků a mincí.

RYBY-RYBKY-RYBIČKY, s.r.o. - ID 94954714 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Stará osada 3984/15, Brno, 615 00 

Rybářské potřeby Ryby-Rybky-Rybičky v Brně nabízí velký výběr zboží za nepřekonatelné akční ceny, žhavé novinky, rybářské sety 1+1 ZDARMA a dárky k objednávkám. Jsme profesionálové, poradíme vám se správným výběrem rybářské výbavy. Naše nabídka zahrnuje všechny věkové kategorie od dětí, přes dospělé až po rybáře v důchodovém věku. Odborně poradíme i ženám, které chtějí vybrat dárek pro své muže.

CENTRUM BYLIN - ID 95582980 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zahradnická 327/20, Brno, 603 00 

Zabýváme se prodejem léčivých čajů, jihoamerických bylin a prodejem přírodní kosmetiky.

BioKAMO MK s.r.o. - ID 90797349 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Středová 4786, Zlín, 760 05 

Zdraví člověka je značně ovlivněno životním stylem a stravovacími návyky. Posilováním našeho organismu a neustálým doplňováním nezbytných prvků lze předejít mnoha nemocem. Rostlinné oleje lisované za studena a v nich obsažené vícenásobné nenasycené mastné kyseliny a vitamíny jako např. A, D, E, F hrají důležitou roli při předcházení některých onemocnění a zachování našeho zdraví. Náš organismus potřebuje a touží po gurmánských specialitách připravených různými způsoby. Právě tomu poslouží různé chutě olejů, díky kterým se z dobrého jídla stává zdravá specialita. Kromě aromatických a trávení podporujících vlastností mají tyto oleje i léčivé účinky. Při vyvinutí kolekce jedlých a salátových olejů jsme zohledňovali výše uvedené fakta. Díky tomu každý snadno a rychle zvládne přípravu jakýchkoli specialit. Věříme, že Naše produkty získají Vaši přízeň a jejich použitím podpoříme zlepšení Vaší životosprávy a stravovacích návyků.

H&B Group s.r.o. - ID 96879472 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

U Pekařky 484/1a, Praha, 180 00 

V klíčovém centru Vám vyrobíme jakýkoliv klíč i autoklíč. Můžeme Vám nabídnout zámek na jakékoliv dveře. Možná hledáte spíše elektronické zabezpečení, zámek na kolo a nebo trezor. Žádný problém. Máme pro Vás skladem tisíce produktů.

Vánoční ozdoby, DUV - družstvo - ID 89386710 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

nábřeží Benešovo 2286, Dvůr Králové nad Labem, 544 01 

Firma Vánoční ozdoby, DUV-družstvo je specializována výhradně na tradiční výrobu skleněných vánočních ozdob. Veškerá výroba je ruční práce - bez využití strojů. Při výrobě vánočních ozdob je používán světový standard barevnice obsahující přibližně 600 barevných odstínů až v šesti efektech jednotlivého odstínu barvy - lesk, mat, mrazolak, porcelán, metalíza a tzv. skořápkový efekt.

Bernert - BeKaS s.r.o. - ID 92625342 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Klimšova 829, Petřvald u Karviné, 735 41 

Provozujeme e-shop s brzdovými systémy automobilů.

Oleje-Radek Bartoš - ID 90085071 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Břeclavská 229/14, Lanžhot, 691 51 

Provádíme výrobu a také prodej dýňových a také slunečnicových  olejů lisovaných za studena.

Cukrárna Vymazal - Šlapanice u Brna - ID 98609453 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Brněnská 425, Šlapanice, 664 51 

Nabízíme dorty, zákusky, 40 druhů domácí zmrzliny a další laskominy.

Břetislav Jelínek - GALANTERIE s.r.o. - ID 93085903 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Věžky 76, Morkovice, 768 33 

Vyrábíme ochranné pracovní pomůcky. Specializace na potravinářský a masný průmysl. Vyrábíme, opravujeme autoplachty, plachty a potahy. Prodáváme krmiva pro psy. Velkoobchodní a maloobchodní prodej pracovní obuvi, oděvů, rukavic. Možnost náhradního plnění. Zakázkové šití včetně vyšívání loga.

NSN COSMETICS s.r.o. - ID 97910349 - NÁHLED ZÁZNAMU

Plovdivská 3266/2, Praha, 143 00 

Provozujeme e-shop s potřebami pro nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru a s kosmetickými přípravky.

 

POBOČKY:

Olomoucká 1184/65, Brno - Černovice 

Libušská 319/126, Praha - Písnice 

HEINZ - ELEKTRO s. r. o. - ID 93515708 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolní novosadská 58, Olomouc, 779 00 

Naše firma HEINZ – ELEKTRO s.r.o. byla založena v roce 1991 a zabývá se veškerými elektroinstalačními pracemi v bytech, rodinných domech, firmách, zdravotnictví a průmyslu.

PIANETA s.r.o. - ID 98484459 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Třebín 60, Dubné, 373 84 

Je nám ctí představit vám naší  společnost, která je zaměřena na distribuci a instalace dekorativních imitací rostlin (stromů, palem a květin) včetně příslušenství a souvisejících služeb.

Společnost Pianeta s.r.o. je distributorem několika významných evropských výrobců a jejím cílem je nabízet na českém trhu výrobky s vysokou mírou kvality zpracování a jedinečným designem. Produktové portfolio zahrnuje širokou škálu rostlin od těch, které jsou určeny pro dekorativní aranže až po zakázkovou výrobu velmi rozměrných stromů a palem.

Jelikož naše portfolio zahrnuje přibližně tisíc položek, rádi vám pomůžeme s výběrem a na základě vámi zadaných parametrů vám připravíme několik adekvátních variant, ze kterých si můžete následně vybrat tu, která nejvíce odpovídá vašim představám.

CHYTIL - ID 97816666 - NÁHLED ZÁZNAMU

Velehradská 593, Staré Město, 686 03 

Firmu jsme založili v roce 2000 s tím, že jsme přišli na trh s řadou návnad a nástrah pro rybáře všeho druhu. Naše hlavní zaměření bylo na lovce kaprů, jak klasických "kaprařů" lovících převážně na boilies, tak ve značné míře i rybářů "klasických" lovících např. s krmítkem. Začátky nebyly vůbec jednodoché. Většinu produktů jsme vyráběli doma v kuchyni, jak si jistě dokážete představit ty vůně, nic příjemného. Nicméně čas plynul, naše postřehy a zkušenosti se neustále rozvíjely a s tím souvisel také další rozvoj firmy. Už bylo nutné začít s opravdovou výrobou v nějaké provozovně a tak se také stalo. Poptávka o výrobky rostla nejen ze strany samotných rybářů, ale také ze strany prodejen s rybářskými potřebami. Proto jsme se rozhodli, že založíme přímý rozvoz zboží do prodejen. Podařilo se nám zařídit stálé zásobování rybářských prodejen prakticky po celé České republice i Slovensku, které funguje do dnes. V České republice máme dva obchodní zástupce v Čechách,jednoho na Moravě a každý má svůj vlastní sklad, ze kterého po celý rok zásobuje obchody ve své oblasti. Produktů, které rozvážíme, je dnes už téměř 200. Sortiment se každý rok rozrůstal nejen o naše výrobky, ale pustili jsme se také do distribuce zahraničních značek v České republice a na Slovensku.

CHLEBIŠ s.r.o. - ID 98766719 - NÁHLED ZÁZNAMU

Markvartovická 1965/8, Hlučín, 748 01 

Zabýváme se prodejem zahradní i komunální techniky. Nabízíme též žací techniku, vysavače, mulčovače, lesnické, pracovní a kované nářadí. Prohlédněte si náš e-shop a zboží. Kontakt a aktuální novinky našeho sortimentu naleznete na internetových stránkách.

Národní divadlo - ID 98311376 - NÁHLED ZÁZNAMU

Národní 2, Praha , 110 00 

Budova Národního divadla je profilovým domem celé instituce, která dnes čítá celkem 4 divadelní budovy a 4 umělecké soubory.

V historické budově Národního divadla hrají repertoárově soubory Opery, Činohry a Baletu. 

Optika ZooM s.r.o. - ID 93236952 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Velké náměstí 50, Strakonice, 386 01 

Zdá se Vám, že špatně vidíte? Potřebujete zjistit dioptrie?
Zavolejte nám, objednáme Vás na vyšetření naší specialistkou bez dlouhého čekání.

Divadlo v Řeznické - ID 97670990 - NÁHLED ZÁZNAMU

Řeznická 662/17 , Praha , 110 00  

Divadlo v Řeznické, které brzy oslaví 40 let své profesionální umělecké činnosti, je divadelní scéna s unikátním charakteristickým blízkým kontaktem s divákem a nabízí jedinečný a nezaměnitelný repertoár. Prošly jím stovky uměleckých osobností. Je nejen divadelní stagionou s vlastním repertoárem, ale také jakousi líhní talentů. Vypracovalo se svojí tvorbou, kterou postavilo sice na předrevoluční tradici otevřeného prostoru, klubu a volného sdružení, ale zvedlo ji a povýšilo, k vysokému uměleckému kreditu i postavení v konkurenčním spektru divadel v tuzemském kontextu, ale již i v zahraničí. Vtisklo mu jasnou tvář, koncepci a dramaturgii hereckého divadla 21. století. Spolupracuje nejen s domácími významnými osobnostmi z divadelního, hudebního a výtvarného umění. Snaží se o výzkum a experiment v oblasti nových tvůrčích proudů a směrů. Plní tak funkci i scénické dílny a laboratoře. Reflektuje v konceptu jednotné dramaturgické linie a vize veškerou kvalitní současnou světovou dramatiku, přináší mnoho českých premiér, ale inscenuje v netradiční formě i významné klasické tituly. Stalo se vyhledávaným místem protínajícím umělecké disciplíny, a příležitostí pro umělce a diváky, kteří by se jinak nepotkali. Divadlo v Řeznické přispívá svojí tvorbou a činností k pozvednutí kulturnosti a vzdělanosti spoluobčanů všech věkových a sociálních skupin. Plní mimo jedinečného uměleckého zážitku i výchovnou, estetizující a kultivující funkci v síti pražských divadel. Klade ve své tvorbě velmi pečlivě důraz na kvalitu dramatických textů a navrácení váhy „slovu.‟ Považuje za důležité udržet sice moderní, ale nedevalvovaný český divadelní jazyk na jevišti. Přináší aktuální témata v celospolečensko-kulturním kontextu. Divadlo sleduje a reflektuje současné světové trendy na poli divadelní tvorby, prezentuje a zprostředkovává je nenásilnou formou interaktivně divákovi. Díky nepodbízivé a nekonformní dramaturgii se nám podařilo vybudovat napříč generacemi nemalý okruh pravidelných diváků, pro které se stala návštěva Divadla v Řeznické neodmyslitelnou součástí běžného života, a oni neformálními přáteli a příznivci, kteří se nedočkavě těší na každou novou premiéru divadla a tento potenciál narůstá. Ve foyeru divadla pořádáme výstavy obrazů, fotografií a vernisáže. Uvádíme komponované hudební a literární večery s besedami, křty knih a improvizované interaktivní autorské scénické večery. Programové zacílení naší divadelní tvorby a činnosti (s osvětovými a vzdělávacími aspekty) je na aktivního, otevřeného a nekonformního diváka všeobecně, a na vzájemnou komunikaci. Spolupracujeme jak s Klubem mladého diváka a se školami, pro které pořádáme představení, tak se seniorskými organizacemi. Přispíváme svojí činností k interaktivnímu začleňování specifických a menšinových skupin obyvatelstva do svých uměleckých aktivit. Mezi našimi diváky naleznete i celé rodiny. Nejdříve k nám začali chodit rodiče a prarodiče, a dnes chodí i jejich děti a vnuci. Zkrátka všichni ti, kteří jsou vnímaví, vyhledávají silná témata i příběhy a straní se uniformitě. Ve své umělecké tvorbě chceme nadále objevovat a prezentovat taková témata, tituly a autory, se kterými se divák jinde nesetká. Přicházet s novými kvalitními progresivními dramatickými texty. Chceme si i udržet svoji ojedinělost v nekonvenčním a netradičním režijně scénickém zpracovávání inscenací a dosavadní uměleckou úroveň.

HLIMONT - ID 90085153 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lidická 600/1a, Havířov , 736 01 

Naše firma HLIMONT s.r.o. působí již od roku 2001 v oblasti:

 • Výroba z oceli

 • plotové systémy, zábradlí, schody, branky, pojezdové brány, stříšky, různé stojany, klece, mříže, ocelové konstrukce pro průmyslové i stavební účely, plošiny, svícny, drobné kusové i sériové výrobky, výroba z kované oceli ad.

 • Výroba dle výkresové dokumentace, nebo dle Vašeho návrhu.

 • Nabízíme ohýbání, stříhání, řezání a skružování plechů.

 • Zajistíme povrchové úpravy pozinkováním, komaxitem, barvou.

 

 • Svařování kovů

 • opravy a výroba kromě oceli z dalších materiálů- nerez, hliník, litina, bronz, mosaz ad. (ruční svařování elektrickým obloukem, svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2, obloukové svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře inertního plynu TIG, ad.)

 • Montáže

 • realizace oprav a investic technolog. zařízení, potrubí a ocelových konstrukcí. Zkušenosti i se zahraničními montážemi např. pásových dopravníků a výrobních linek (Francie, Polsko, Kanada, Wales, Rusko ad.).

 

 • Doprava

 • zboží po ČR i v zahraničí- do 3,5t a o velikosti 17,3m3.
 • Nákladní automobil Renault MIDLINER, velikost ložné plochy 6,5m x 2,5m, nosnost 10.000kg, Parametry hydraulické ruky- 2m = 4.200kg, 10m = 770kg.

 

 • Poskytování požadovaných zaměstnanců

 • dle jednotlivých pracovních profesí do výrobních činností v průmyslu a stavebnictví.

MP KORADO CZ, s.r.o. - ID 95166443 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hradišťská 1132, Staré Město, 686 03 

Naše firma je na trhu již od roku 1994 a za více než 20 let, jsme získaly spoustu spokojených zákazníků. Zajistíme akreditovaný dovoz elektrických kol a mopedů, skútrů znažky MP korado. Nabízíme přilby VCAN.

PENEPEX s.r.o. - ID 89446813 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hradištská 906, Staré Město, 686 03 

Naše společnost je zaměřena na prodej vodních filtrů pro různá filtrační zařízení určená pro domácnost i veřejnost. Nabídka zahrnuje také čisticí prostředky a příslušenství ke kávovarům pro použití ve firmách i domácnostech. 

Jsme jednou z předních společností ve Zlínském kraji zaměřenou na sortiment vodní filtrace. Během posledních let naší činnosti nám důvěřují tisíce klientů. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků, protože jen spokojený zákazník se k nám bude vracet.

Dosahujeme úspěchu tím, že neustále plníme své poslání prostřednictvím:

 • nabídky moderních vodních filtrů a příslušenství,
 • velmi dobrou kvalitou výrobků,
 • dostupností cen,
 • včasného doručení objednávek,
 • neustálého vývoje pro splnění požadavků našich klientů,
 • vytváření partnerských vztahů s klienty.

Jsme oficiálním a výhradním zástupcem anglické společnosti Pozzani a obchodní značky Filter Logic pro Českou republiku.

Robert JECH s.r.o. - ID 93130713 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Miletínská 923/19b, Lišov, 37372 

Společnost Robert JECH s.r.o. působí na trhu již od roku 1993. Je významným dodavatelem služeb v oblasti reklamy a autoplachet pro všechny typy nákladních vozidel včetně zajištění montáže a servisu. Patří mezi pět největších výrobců autoplachet v ČR.

V současnosti zajišťujeme veškeré reklamní služby, od DTP přípravy, po realizaci tištěných prezentačních materiálů, reklamních cedulí, bannerů, polepů vozidel, tvorbu informačních systémů aj. Kvalita produkce je založena na kreativitě grafického studia a ověřených tiskových materiálech.

Od samého počátku firma klade důraz na individuální přístup k zákazníkům. Pečlivost a kreativita grafických návrhů jsou klíčem všech úspěšně realizovaných zakázek.

Další neméně významný podíl celkové produkce tvoří výroba a potisk autoplachet a ostatních plachtových výrobků. S využitím moderní technologie a silného zázemí výrobní haly na ploše 2400m2 společnost Robert JECH s.r.o. patří mezi největší producenty autoplachet v České Republice.

Komplexní nabídku autoplachet tvoří celoplachty, shrnovací plachty, termo plachty, speciální plachty pro nadrozměrné přepravy, plachty s ochranou proti proříznutí a doplňkové komponenty včetně reflexního obrysového značení. Portfolio autoplachet dále doplňuje výroba plachtových výrobků pro spotřebitele,  průmyslový segment a stavebnictví.

V roce 2010 jsme začali do výroby zařazovat plachtová krytí na altány, pergoly, garážová stání, bazény, zahradní restaurace. A od roku 2012 jsme rozšířili výrobní sortiment i o produkty pro děti, vodáky, nemocnice, masážní salony a to zejména z polyuretanových materiálů. Dále šití stanů z voděodolných textílií.

ČESKÉ HUDEBNÍ NÁSTROJE, spol. s r.o. - ID 99606678 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Karoliny Světlé 1016/9, Praha, 110 00 

Dovoz a prodej hudebních nástrojů.
- violy, housle, violoncella, kontrabasy, kytary, mandolíny, loutny, harfy, basy elektrické, kytary elektrické, kornety, trubky, lesní rohy, hoboje, anglické rohy, flétny, pikoly, píšťaly, trombóny, tuby, fagoty, klarinety, saxofony, zobcové flétny, foukací harmoniky, bubny, tympány, kastaněty, zvonkohry, xylofony, marimba, vibrafony,
- podbradky houslí, smyčce, kolíčky a mechaniky pro strunné nástroje, struny pro strunné nástroje, příslušenství bubnů, blány pro bubny, paličky bubnů, hmatníky, náustky, hubičky, nátrubky, hudební stojany, pouzdra a kryty hudebních nástrojů, dirigentské taktovky, ladičky, metronomy.

UNIQ COSMETICS CZECH s.r.o. - ID 94030350 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jankovcova 1569/2c, Praha, 170 00 

Náš příběh

Vlastní výrobu parfémů jsme měli již několik let. Parfémy jsme vyráběli převážně reklamní či jsme pomáhali tvořit nové značky. Myšlenka vlastní obchodní značky, která produkty nabízí přes distributory vznikla neuvěřitelně spontánně. Jeli jsme na návštěvu za novým klientem kvůli výrobě reklamních parfémů. Při povídání s ním jsme narazili na společnou minulost v oblasti prodeje parfémů přes vzorkovníky. Čím více jsme o tom mluvili, tím více pozitivní emoce a naladění stoupalo. Byli jsme úplně nadšení, přímo vzrušení z těch všech nových myšlenek a návalů emocí, když jsme si uvědomovali, že vše co umíme, naše know how, zkušenosti, pozitivita a radost pomáhat jiným lidem, to vše můžeme skloubit do jednoho, do naší nové obchodní značky UNIQ COSMETICS. Když budeme mít skvělé parfémy a úžasné spolupracovníky v řadách distributorů a leaderů, budeme ti kdo určují nové trendy.

Pojďte do toho s námi. Připojte se k nám a zažijte parádní jízdu plnou dobré nálady, poznávání skvělých lidí, dobrodružství a finanční nezávislosti!

BEFADO - ID 95196799 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vinohradská 203/44, Šternberk, 785 01 

Befado slaví 90. výročí svého vzniku. Dnes je to moderní firma, zaměstnává nejlepší odborníky. Základem fungování firmy Befado je vysoká kvalita a bohatá nabídka. V obuvi Befado chodili již naši dědové, rodiče a teď chodíme i my.

Jako největší polský výrobce textilní obuvi je firma Befado známá a dobře hodnocená náročnými domácími i zahraničními zákazníky. Firma Befado je lídrem na polském trhu ve vzorkařství, a zároveň pokud se jedná o bohatou nabídku pro každou věkovou skupinu. Befado nabízí dětskou obuv, obuv pro mládež a dospělé. Dbá o dobré sebecítění, pohodlí a komfort zákazníků. Firma Befado spojila zkušenosti, moderní technologie a nejnovější vzorkařské trendy.

LANTOVÁ ZDEŇKA - ID 98013502 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hostovského 565, Hronov, 549 31  

Kromě zdravé výživy mě před pár lety nadchla detoxikační metoda MUDr. Josefa Jonáše. Tak moc, že jsem se rozhodl stát certifikovaným terapeutem. V našem obchůdku se zdravou výživou v Hronově jsem si zařídil terapeutickou místnost, kde pomáhám lidem, kteří chtějí detoxikovat svoje tělo i duši. Pro radu k nám chodí stále víc lidí a z toho mám velkou radost. Jsem organizační typ, a tak se nejvíc starám o chod našeho obchůdku se zdravou výživou. Radost mi dělá práce s lidmi, ať už jsou to naši dodavatelé, nebo zákazníci. Zajímá mě tradiční čínská medicína a absolvovala jsem kurz poradce pro odkyselení organismu podle Dr. Jentschury. Když mě zrovna nezaměstnává zdravá výživa, cvičím tai-chi, jógu nebo se toulám v přírodě s našimi pejsky.

Petr Mamiňák - ID 95632261 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

5. května 60, Rokytnice v Orlických horách, 517 61 

Prodáváme a dodáváme barvy, laky a stavební materiál.

 

 

TICKET ART PRAHA, s.r.o. - ID 91330122 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Politických vězňů 1531/9 , Praha , 110 00 

TICKET ART PRAHA - Prodej vstupenek na kulturní akce.

MUSIC CENTER v.o.s. - ID 90600396 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Krajinská 36/2, České Budějovice , 370 01 

MUSIC CENTER České Budějovice

SILIKONY s.r.o. - ID 92174549 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Klatovská 2/239, Plzeň, 321 00  

Firma SILIKONY s.r.o. se zabývá především prodejem silikonů, polyuretanů, kaučuků a termoplastů pro filmová studia, divadla, studia animovaného filmu, rapid prototyping, výrobce protetik, modeláře, výtvarníky, výrobce svíček, mýdel, potravinářských forem a pro stavební firmy v oblasti forem na pohledový beton.

Možná je i výroba různých rekvizit, masek, modelů apod.

V naší nabídce jsou také PVC deskové materiály, plexiskla, hliníkové desky, polykarbonáty, samolepící a textilní folie pro modeláře a výrobce reklamy.

V oblasti sítotisku dodáváme vodové, grafické a plastizolové barvy, emulze, odvrstvovače, rámy a sítotiskové stroje ruční, poloautomaty a automaty pro textilní i grafický tisk.

Ucelená je také nabídka na pískování skla, kamene, kovu, dřeva ad. materiálů. Dodáváme pískovací boxy tlakové i injektorové, mobilní pískovačky, filtry, PVC a fotocitlivé pískovací masky mnoha typů, abrazivo, pistole, trysky a náhradní díly.

Více než 25 let praktických zkušeností. Ve všech oblastech děláme i poradenskou činnost.

OPTYS, spol. s r.o. - ID 89656192 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Sušárny 301, Dolní Životice, 747 56  

Prosazováním nových trendů v polygrafii šetříme čas a prostředky zákazníka, usnadňujeme mu život a prostřednictvím jeho spokojenosti dáváme práci svým zaměstnancům. Garancí vlastní práce a poctivým chováním zlepšujeme kulturu podnikání.

NATECO, s.r.o. - ID 91999958 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Seifertova 352/71, Praha, 130 00 

Nabízíme prodej a autorizovaný servis výrobků Samsonite. V nabídce máme batohy, kufry, tašky na notebook, cestovní tašky, manažerské tašky, peněženky, kosmetické tašky, ledvinky a další výrobky značky Samsonite. Provádíme odkódování zavazadel.

 

VELKOOBCHOD - PTT GLOBAL, s.r.o. - ID 99356636 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Libušská 319/126, Praha, 142 00 

Provozujeme velkoobchodní e-shop s drogerií.

O našich produktech Nabízíme domácí potřeby, svíčky, produkty pro péči o vlasy, školní a kancelářské potřeby, osvěžovače vzduchu, úklidové přípravky, deodoranty, sprchové gely, kuchyňské potřeby, produkty pro péči o pleť a tělovou kosmetiku.

MIX FOR KIDS - ID 89495607 - NÁHLED ZÁZNAMU

Kněžpole 81, Kněžpole, 687 12 

Nákupní klub pro děti, který představuje nové inspirace na originální, stylové a atraktivní dětské zboží. Vybíráme pro Vás jen to nejlepší dětské oblečení a děláme to s láskou k dětem, protože i my jsme rodičové a víme co je pro naše děti nejlepší a čím jim uděláme největší radost.

Altori s.r.o. - ID 91940793 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dobročovice 93, Dobročovice, 25082 
Internetový obchod Alenkaobchod.cz nabízí široký sortiment dětského zboží, hraček, elektroniky, chovatelských potřeb, potravinových doplňků, RC modelů, autodráh a her na PlayStation. Provozní doba: dle telefonické domluvy.

Bernarda Vojáčková - FISHING CENTRUM - ID 94337331 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Jungmannova 499/41, Kyjov , 697 01  
E-shop Fishing Centrum se specializuje na prodej rybářských potřeb. Najdete zde vše potřebné k lovu kaprů, bílých ryb, dravých ryb, lov na živé nástrahy, přívlač a také pro mořský rybolov, včetně oděvů i pro nejnáročnější rybáře. Provozní doba: PO 09:00-17:00 hod. ÚT 09:00-17:00 hod. ST 09:00-17:00 hod. ČT 09:00-17:00 hod. PÁ 09:00-17:00 hod. SO 08:00-12:00 hod.

DS TECHNIK.CZ s.r.o. - ID 89315969 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Litvínovice 209, České Budějovice , 370 01  
E-shopy, zabezpečovací zařízení, telekomunikační technika, zámky klíče kování, nářadí - prodej servis, autodoplnky, náhradní díly, osvětlení - prodej montáž Provozní doba : Po - Pá : 08:00-17:00 hod.

Auto partner Špíral, s.r.o. - ID 92747509 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vodňanská 58 , Prachatice, 383 01  
Nabízíme náhradní díly pro motorová vozidla - velkoobchodní i maloobchodní prodej. Po dohodě provádíme rozvoz zboží, nebo zasíláme službou GLS. Otevírací doba PO 08:00-17:00 hod. ÚT 08:00-17:00 hod. ST 08:00-17:00 hod. ČT 08:00-17:00 hod. PÁ 08:00-17:00 hod. SO 08:00-11:00 hod.

Mgr. TUZA JIŘÍ -ZÁMEČNICTVÍ - ID 94282334 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Sudice 132, Rapotice, 675 73 

NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP. Nabídka zbraní, střeliva, příslušenství a mysliveckých oděvů. Nově na naši prodejně v Brně lze platit i platební kartou ! ( u komisních zbraní je možná pouze úhrada v hotovosti ) Děkujeme za pochopení. Nově-na naši prodejně v Brně lze platit i platební kartou ! ( u komisních zbraní je možná pouze úhrada v hotovosti ) Vystavené zboží máme skladem v kamenné prodejně v Brně. Pokud u zboží není uvedena skladová dostupnost, jsme závislí na dodavatelích a rádi Vám ji upřesníme. Po dohodě na tel. 604 401 616 lze odebrat ( pouze:trezory, pasti a posedy ) i v Praze. Skladem brokové náboje ráže 16/65 a 12/65 Pasti-lapáky na divočáky ( černou zvěř ) Náboje 308 Winchester FMJ za výhodnou cenu 18,-

Jiří Slavík - ID 98562256 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mánesova 1765 , Hořice v Podkrkonoší, 508 01  
Prodej kancelářské techniky, tonerů, inkoustů, výpočetní techniky, počítačů, notebooků, spojovacích systémů, audio video, satelitů, autopříslušenství, autodoplňků, drogerie, mobilních telefonů, nářadí, chovatelských potřeb, potravin, čajů, pochutin, hraček a dalších. provozní doba nonstop

PANTA - SKALA s.r.o. - ID 91639224 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Trávnice 202, Turnov , 511 01 
Provozujeme jednu z mála celoročních rybáren v České republice. Zajišťujeme pro Vás čerstvou, zdravou rybu výhradně z našich chovů. Prodáváme okrasné ryby a jesetery do Vašich jezírek včetně násadových ryb. Nabízíme kvalitní rybářské vybavení a živé nástrahy jako červy, žížaly, pijavice aj. Specializujeme se na kompletní sortiment pro lov sumců. Provozní doba PO 09:00-17:00 hod. ÚT 09:00-17:00 hod. ST 09:00-17:00 hod. ČT 09:00-17:00 hod. PÁ 09:00-17:00 hod. SO 08:00-12:00 hod.


1 2


Přehled kategorií

  Agentury (127)

  Auto-moto (1630)

  Banky (189)

  Bazény (13)

  Bezpečnost, ochrana (58)

  Čištění (867)

  Doprava (1444)

  Dřevo (1135)

  E-shopy (93)

  Elektro (997)

  Energetika (736)

  Finance, banky, pojišťovny (48)

  Chemie (124)

  Chovatelství (115)

  Instalace, servis, opravy (205)

  Kancelářské stroje, potřeby (11)

  Kosmetické služby (58)

  Kovovýroba (129)

  Kultura (1440)

  Kurzy, školení (134)

  Malo a velkoobchod (1748)

  Nábytek (964)

  Nářadí (630)

  Obaly (669)

  Odbory, spolky (315)

  Odpady (27)

  Okna, dveře (49)

  Papír (23)

  Plasty (20)

  Počítače (1041)

  Pohřebnictví (15)

  Pojištění (767)

  Poradenství (1834)

  Potraviny, gastro (1574)

  Reality (1036)

  Reklama (1109)

  Restaurace (275)

  Skladování (8)

  Sklo (352)

  Služby a řemesla (5973)

  Sport (195)

  Stavebnictví (1849)

  Strojírenství (1159)

  Telekomunikace (613)

  Textil (61)

  Tisk (495)

  Ubytování (1377)

  Úřady, instituce (1780)

  Věda a výzkum (442)

  Voda, topení, plyn (102)

  Volný čas (960)

  Výtahy (3)

  Vzdělávání (1833)

  Zahradnictví (101)

  Zdraví (1153)

  Zdravotnictví, sociální péče (247)

  Zemědělství (772)