Firmy v kategorii Restaurace (287)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiRestaurace Na Urale - ID 94535221 - NÁHLED ZÁZNAMU

Puškinovo náměstí 690/15, Praha, 160 00 

Přijďte si k nám užít výborné jídlo a skvělé pivo s přáteli, nebo rodinou.

Tradiční řízkové hody každý víkend u nás v restauraci.

Pokud nemáte chuť na řízek, nevadí, k dispozici je i náš stálý jídelní lístek a navíc každý týden nová speciální tematická nabídka.

RESTAURACE LUKA LU - ID 89347205 - NÁHLED ZÁZNAMU

Újezd 402/33, Praha, 118 00 

Luka Lu (Přístav Lu) je restaurace sarajevské rodiny Djoremových, která pěstuje kulinářskou tradici jedné země, která už bohužel neexistuje – Jugoslávie –, a druhé, bez níž by evropská tabule byla o mnoho chudší – Itálie. V Luce si proto můžete vybírat z kontinentální kuchyně.

CHACHAROVA PIZZA - ID 95494216 - NÁHLED ZÁZNAMU

Paskovská 217/183, Ostrava, 720 00 

Rozvoz pizzy a hotových jídel až ke dveřím.

RESTAURACE U FIŠMISTRŮ - ID 97033483 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dolnocholupická 259/23, Praha, 143 00 

Restaurace U Fišmistrů otevřela poprvé své dveře Vám, našim zákazníkům, více než před sto lety. Snaží udržet kvalitní pohostinské služby k Vaší spokojenosti, nastavené rodinou Fišmistrových.

Na tento styl navázal po revoluci v roce 1989 i pan František Fišmistr, který v restituci dostal restauraci zpět. Bohužel už není mezi námi, a tak převzala vedení restaurace dcera Renata Fišmistrová, která udržuje rodinnou tradici restaurace U Fišmistrů v jeho šlépějích.

Restaurace U Fišmistrů Vám nabízí jak českou, tak světovou kuchyni, ke které patří vychlazené pivo značky STAROPRAMEN, které zde čepují, a to v nabídce značek Staropramen 10%, Braník 10%, Braník 11%, Stella Artois 12%, dále pak nealkoholickým pivem Staropramen, točenou limonádou, vínem, destiláty, míchanými koktejly, a to alkoholickými nebo nealkoholickými, čajem, kávou doplněna chuťovkami ze studené kuchyně.

PENZION PALLA - ID 98199859 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svojanov 115, Svojanov, 569 73  

Hledáte klidné místo na prožití zasloužené dovolené, toužíte po víkendovém odreagování od každodenních starostí, nebo jste náruživý cyklista, turista, nebo houbař?  Pak by Vás mohla zaujmout nabídka našeho rodinného penzionu na Vysočině v obci Svojanov v podhradí stejnojmenného středověkého hradu.

RESTAURACE AQUARIUM RELAX - ID 89143385 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Pavlovská 527/40, Mikulov, 692 01 

Vítejte ve stylové restauraci Aquarium Relax. Proč Aquarium? Přímo v restauraci se nachází tři obří akvária, která jsou osazena nejrůznějšími druhy ryb z Afriky, Střední Ameriky a Amazonie.

Naše restaurace se nachází v Mikulově, srdci slunné Moravy, ve městě kultury, vína a tradic. Restaurace je plně nekuřácká a její kapacita činí 50 míst. Proto je restaurace také vhodná pro pořádání kulturně-společenských událostí. Nabízíme široký výběr pokrmů a specialit, denní a obědové menu. Příznivci vína jistě ocení široký výběr vín z Mikulova a blízkého okolí.

Součástí restaurace je i kavárna. Zde Vám můžeme nabídnout vždy čerstvou kávu, dezerty, a pro ty nejmenší jsou zde nachystány pastelky a omalovánky.

Disponujeme velkou letní terasou o kapacitě 40 míst, která nabízí příjemné posezení pod slunečníky. Cyklisté zajisté ocení prostor pro svá kola a dětem je k dispozici malý dětský koutek.

TJ LOKOMOTIVA Mariánské Lázně, z.s. - ID 98212233 - NÁHLED ZÁZNAMU

Plzeňská 705/9, Mariánské Lázně, 353 01 

Okolí Mariánských Lázní svojí krajinou přímo vybízí v létě i zimě k souboji sil Vašich nohou či paží proti nástrahám přírody, vyplatí se investovat trochu energie a ztratit několik kalorií, neboť odměnou Vám budou krásné výhledy a malebná zákoutí lesů a parků. Zařízení TJ Lokomotivy je připraveno posloužit širokému spektru návštěvníků, ubytovna je vhodná pro turisty a sportovní oddíly, které zde najdou příjemné a zdravé prostředí v každém ročním období pro svá sportovní soustředění i víkendové  pobyty.

RESTAURACE NA PEKÁRNĚ - ID 93351209 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vlčnov 714, Vlčnov, 687 61 

Vinařství Kovář je malé rodinné vinařství v malebné obci Vlčnov na jižní moravě, vytvářející svá vína na samotném okraji.

PENZION BÍLÝ MLÝN - ID 90386587 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svobody 295/30, Liberec, 460 15 

Penzion Bílý Mlýn Liberec

Příjemné ubytování na břehu Liberecké přehrady. Penzion Bílý Mlýn Liberec nabízí kapacitu 16 lůžek a to v šesti pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, TV a wi-fi. Cena za pokoj zahrnuje také snídani a parkovaní u penzionu.

Restaurace Bílý Mlýn Liberec

Příjemná restaurace Bílý Mlýn Liberec na břehu Liberecké přehrady s velkým parkovištěm. Mezinárodní kuchyně pod vedením šéfkuchaře Marka Jelínka. Každý den nové menu z čerstvých surovin připravované pomocí pece na dřevěné uhlí X-OVEN.

AMERICAN BAR U SLUNCE - ID 94261049 - NÁHLED ZÁZNAMU

Radlická 520/117, Praha, 158 00 

Steaky, burgery, saláty a obrovský výběr rumů z celého světa. Tak to je jen malá část z nabídky American baru U Slunce.  V příjemném prostředí můžete buď jen posedět a nasávat atmosféru při drinku a nebo třeba sledovat z barové židle našeho mistra v otevřené kuchyni, jak Vám připravuje nefalšované speciality amerických barů.

U ZLATÉHO TYGRA - ID 94899225 - NÁHLED ZÁZNAMU

Husova 228/17, Praha, 110 00 

Tradiční Plzeňská pivnice s neopakovatelnou atmosférou a koloritem v srdci staré Prahy.

SAN CHEN s.r.o. - ID 93856762 - NÁHLED ZÁZNAMU

Želetavská 1525/1, Praha, 140 00 

Provozujeme čínskou restauraci, vaříme jídla asijské kuchyně.

ČÍNSKÁ RESTAURACE FENG YI JIU LOU - ID 93879191 - NÁHLED ZÁZNAMU

Barcalova 166, Ústí nad Orlicí, 562 01 

Provozujeme čínskou restauraci.

RESTAURACE ZLATÁ MISKA - ID 92368666 - NÁHLED ZÁZNAMU

Marešova 305/14, Brno, 602 00 

Provozujeme čínskou restauraci.

XING LONG - ID 98718049 - NÁHLED ZÁZNAMU

Msgre. B. Staška 79, Domažlice, 344 01 

Provozujeme Čínskou restauraci.

RESTAURACE MARION - ID 93389555 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Plzeňská 8, Velká Hleďsebe, 35471 

Restaurace Marion

Chcete si dát rozmanitou tradiční českou kuchyni a stále ještě hledáte stylovou restauraci, kam si na ni zajít? Restaurace Restaurace Marion oslní každého. Nabízíme možnost využít naši zahrádku.

Nejlepší restaurace s širokým sortimentem české kuchyně

Čerstvost surovin je základ naší rozmanité tradiční české kuchyně. K vychlazenému pivu, k dobrému vínu, k horkému čaji nebo ke kávě podáváme obzvláště chutné jídlo. Díky naší příjemné atmosféře a výbornému jídlu se nebudete zdráhat u nás strávit třeba i celý den. Těšíme se na Vaši návštěvu. Naše restaurace s nabídkou je skvělým místem na obědy i večeře. Pozvěte i své přátelé či rodinu. Díky internetu zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli.

Využijte výhod jídla s sebou

Naším cílem je pohostit všechny hosty. Dostanete se k nám i bezbariérovým vchodem. Vstup s domácími mazlíčky je do naší restaurace povolen. Vždy Vás rádi uvidíme! Jídlo, které si u nás objednáte, Vám rádi zabalíme i s sebou. Nabízíme špičkové cateringové služby. Kontaktujte nás pro více informací. Nabízíme prostory pro soukromé či firemní akce. Kontaktujte nás v případě zájmu. Nádherná svatební hostina – tedy výborné jídlo, dobré pití a překrásné prostory – je to, co udělá z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek. U nás to můžete zažít na vlastní kůži. 

STOPKOVA PLZEŇSKÁ PIVNICE - ID 89559861 - NÁHLED ZÁZNAMU

Česká 163/5, Brno, 602 00 

Proslulá Stopkova pivnice vždy patřila k pilířům českého společenského a kulturního života v Brně. Hospoda zde byla již ve druhé polovině 19. století. Věhlasu se dočkala s příchodem nového majitele, geniálního hostinského Jaroslava Stopky, který v roce 1910 převzal původní Jonákovu pivnici.

Pro podnikání měla tato pivnice strategickou pozici – v samém centru českého korza, českého dění v Brně. Vždy platila za „nóbl“ podnik a plzeňské se tu čepovalo bez výjimky nepřetržitě. Studenti, intelektuálové a měšťané se tu scházeli i díky blízkému českému knihkupectví. Charakter a atmosféra pivnice zůstaly i po rozsáhlé rekonstrukci nezměněny. Opraveno a renovováno bylo i průčelí, jehož autorem byl český malíř a kreslíř Láďa Novák (1865–1944), známý pražský bohém, mimo jiné i autor výzdoby pražské hospody U Fleků. Dům na České ulici má v základech gotické a především renesanční prvky. Dobové inzeráty vždy hlásaly, že v Brně je nejlepší plzeňské u Stopků. I vy dnes můžete posoudit kvalitu čepovaného plzeňského ležáku Pilsner Urquell přímo z pivních tanků. Stopkova Pivnice nabízí posezení ve dvou podlažích. Celkový počet míst je 307. Prostory jsou plně klimatizované a rozdělené na kuřáckou a nekuřáckou část. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel a Birell Světlý.

ARCHA RESTAURACE A HOTEL - ID 97650419 - NÁHLED ZÁZNAMU

Darwinova 252/39, Olomouc, 779 00 

Jsme rodinná Restaurace Archa

Archa Restaurant je stylová rodinná restaurace ze dřeva, skla a kamene nedaleko Baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku a a olomoucké ZOO. V blízkosti Archy se nachází Svatokopecký les s cyklosteskami, dětským hřištěm a lanovým centrem.

Kuchyně Restaurantu Archa v čele s šéfkuchařem Jane Zapletalem sestavuje speciality ze sezónního á la carte menu.

Archa je ideálním místem pro Vaše rodinné oslavy, obchodní jednání, výjezdní zasedání a radostné události. Pro Vaše maximální pohodlí je možné objednat si catering pro rodinná setkání i firemní účely.

Součástí Archy je malý rodinný penzion s pěti stylovými pokoji s výhledem do přírody a nevšedním zážitkem za zvuků exotických zvířat ze zoo.

RESTAURACE VIKTORIA - ID 92292237 - NÁHLED ZÁZNAMU

Školní 202/2 , Olomouc, 779 00 

Zveme Vás do příjemného prostředí naší restaurace nacházející se přímo v historickém centru města Olomouce (cca 50m od radnice), v malebné uličce, která bývá vyhledávaným námětem pro výtvarná díla umělců.

ZÁBAVNÍ DĚTSKÉ CENTRUM FANTAZIE s.r.o. - ID 94999763 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lipová 2039, Sokolov, 356 01  

Víme, že konkurence je veliká, ale my se chceme stát nejlepšími. Právě proto si zakládáme především na kvalitě. Jak najdete i v dalších textech, na ničem jsme nešetřili a nešetříme. Komfort něco stojí a my to víme. Ale také víme, že Vy si chcete odpočinout v příjemném prostředí, chcete, aby si děti hrály tam, kde je to bezpečné a čisté. Také by se nám nelíbilo mačkat se někde v atrakcích, nebo na obyčejných židlích. Centrum chceme stále rozvíjet, inovovat a vylepšovat. Naše ambice nekončí uvnitř centra, ale budeme budovat i venkovní prostory. V letních měsících zde najdete další vyžití šité přímo pro vás. Nechceme moc prozrazovat dopředu, ale můžete se těšit na venkovní bar, nové stavby a úpravy terénu, kde si odpočinete, ale i zasportujete.

WIN COMPLET s.r.o. - ID 90574489 - NÁHLED ZÁZNAMU

Krátká 905, Mladá Boleslav, 293 01 

Provozujeme asijskou restauraci s japonskou a vietnamskou kuchyní.

MESY RESTAURANT s.r.o. - ID 98854181 - NÁHLED ZÁZNAMU

Bělehradská 12/98, Praha, 120 00 

Provozujeme restauraci s thajskou a asijskou kuchyní.

PENZION U LAURY - ID 95485605 - NÁHLED ZÁZNAMU

Rabštejn nad Střelou č. 75, Manětín, 331 62 

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji  k dispozici 16 postelí .

U BULÍNŮ - ID 91865218 - NÁHLED ZÁZNAMU

Budečská 803/2 , Praha, 120 00  

Provozujeme restauraci U Bulínů.

HOTEL A RESTAURACE ŠUMAVA - ID 94034765 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

1.máje 18, Železná Ruda, 340 04 

Nabízíme příjemné ubytování v samém srdci Šumavy v nově zrekonstruovaných pokojích hotelového typu.

Vážíme si našich klientů a snažíme se, aby se u nás cítili jako doma.

K dispozici lyžárna, kolárna s moderním vybavením a půjčovna pro malé návštěvníky ( boby, pekáče zdarma k zapůjčení).

Restaurace u Radnice Zlaté Hory - ID 94999458 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

nám. Svobody 40, Zlaté Hory, 793 76 

Restaurace u Radnice se nachází v centru města Zlatých Hor. Již od roku 2000 nabízíme svým hostům posezení v příjemném prostředí a bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně.

V nabídce naleznete velké množství teplých i studených pokrmů, pizzy, těstovin, salátů, alkoholických i nealkoholických nápojů a dalších specialit.

V prostorách restaurace je WiFi připojení ZDARMA.

Na Vaši návštěvu se teší Restaurace U Radnice Zlaté Hory.

RESTAURACE A PIZZERIE U KOZLIKŮ - ID 97676915 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Spojilská 1711, Pardubice, 530 00 

RESTAURACE A PIZZERIE U KOZLIKŮ je restaurace s pizzerií, která se nachází v Pardubicích.

RESTAURACE BARTONI - ID 95202888 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kočí č. 9, Kočí, 538 61 

Restaurace vznikla v roce 1993. Restaurace má možnost ubytování max 6 osob (200-300 Kč/osoba) a venkovního grilování. V blízkosti se nachází dřevěný kostelík ze 14. století.

 

KAPACITA

Restaurace 38 míst

Pivnice 22 míst

Sál 110 míst

 

POŘÁDÁME:

 • Svatby
 • Večírky
 • Smuteční hostiny
 • Podnikové oslavy
 • Plesy

RESTAURACE U SLAVÍKŮ - ID 97403498 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nová Ves 2, Nová Ves, 664 91 

Naše restaurace je přizpůsobena pro všechny typy oslav.

K dispozici je sál s kapacitou 80 míst, který je využíván pro svatby, plesy, zábavy, promoce, rodinné oslavy, firemní oslavy a školení (k dispozici je zde pro Vás dataprojektor s plátnem a ozvučením).

PELESTROVSKÁ HOSPŮDKA - ID 90043819 - NÁHLED ZÁZNAMU

Veselý Žďár 97, Havlíčkův Brod, 580 01 

Pelestrovská hospůdka se nachází v malebném koutku Českomoravské vysočiny 5 km severně od Havlíčkova Brodu.

Hotel & Penzion CITY Pardubice - ID 99811071 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hronovická 708, Pardubice, 530 01 

Penzion nabízí ubytování v nově vybudovaném objektu. Nachází se v samém centru Pardubic, je situován ve dvorním traktu a proto zde naleznete klidné ubytování. Součástí všech prostorných pokojů je vlastní sociální zařízení a klimatizace. V apartmánech navíc najdete vybavený kuchyňský kout (lednice, vařič, rychlovarná konvice, topinkovač, nádobí a příbory), žehličku + žehlící prkno, pračku a pohodlnou sedací soupravu.

VÁNOČNÍ DŮM s.r.o. - ID 98384401 - NÁHLED ZÁZNAMU

Svatopluka Čecha 420, Sokolov, 35601 

Milujete tu příjemnou, ničím nenahraditelnou předvánoční atmosféru, vůni cukroví, svařeného vína, purpury a vonných františků, krásu třpytivých ozdob, těšení se na příchod Ježíška a radost z dárků? Zavítejte k nám do Vánočního domu a užijte si s námi vánoční atmosféru kdykoliv chcete.

RESTAURACE MARYŠA s.r.o. - ID 89646065 - NÁHLED ZÁZNAMU

Těšany 248, Těšany, 664 34 

Nejen restauarci, ale i naše služby stále rozšiřujeme a zlepšujeme a tak si u nás můžete v letních měsících vychutnat vynikající točenou zmrzlinu a nebo objednat kompletní CATERINGOVÉ služby pro Vaše speciální události

RESTAURACE PAVLAČ - ID 92074943 - NÁHLED ZÁZNAMU

Nádražní 2186/52, Žďár nad Sázavou, 591 01 

Provozujeme restauraci Pavlač ve Žďáru nad Sázavou.

RESTAURACE ŠTUDÁČ - ID 97839723 - NÁHLED ZÁZNAMU

Horní náměstí 81/23a, Olomouc, 779 00 

Restaurace Študáč se nachází 30 m od sloupu Nejsvětější Trojice na Horním náměstí v Olomouci v úzké uličce Švédská. Přes bohatou historii nočních podniků, vináren a studenských klubů je dnes v těchto prostorách vybudována klasická restaurace a bar, v létě s venkovním posezením.

Naším hostům můžeme nabídnout z bohatého výběru jídel stálého jídelníčku v týdnu pak polední menu. Velký výběr nealkoholických nápojů, náladu vám naladí alko nápoje, chuťové buňku uklidní dobrá Italská káva.

Čepujeme pět druhů piv, od klasické desítky, ležáky až po kvasnicové pivo. Pobavit se můžete při sportovních přenosech promítaných na plátně, zahrát si fotbálek nebo šipky k dispozici jukebox.

Přijďte, uvidíte, posoudíte, těšíme se na Vás.

UBYTOVÁNÍ A RESTAURACE ŽIDOVNA - ID 96018474 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vysoký Chlumec č. 87, Vysoký Chlumec, 262 52 

Ubytování Vysoký Chlumec, Zvíkov, Lyžování, Monínec, Skanzen, Sedlčany.

Ubytování - bydlete jak na zámku...

 • 2 apartmány s možností přistýlky
 • 12 lůžek, dětská postýlka
 • každý apartmán s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou
 • bezplatné Wi-Fi v každém apartmánu
 • možnost snídaně a polopenze

Restaurace

 • možnost pořádání školení, rodinných oslav, firemních večírků, třídních srazů
 • restaurace o kapacitě 30 osob
 • uzavřený salonek o kapacitě 25 osob
 • bezbariérový přístup
 • bezplatné Wi-Fi
 • nekuřácké prostředí
 • venkovní posezení v klidné části městyse - výhled do krajiny
 • stojan na kola

Penzion a restaurace U Johana - ID 97580654 - NÁHLED ZÁZNAMU

Vizovická 410, Zlín, 760 01 

Hledáte penzion ve Zlíně ideálně vhodný pro vaše obchodní partnery nebo rodinné návštěvy? Sháníte moderní penzion ve Zlíně, tvořený stylově vybavenými komfortními nekuřáckými pokoji?Absolutní relaxaci a romantiku zažijete ve svatebním apartmá s masážní vanou. U JOHANA.

Hotel Golf and Depandance★★★★ - ID 95623753 - NÁHLED ZÁZNAMU

Plzeňská 103/215c, Praha, 150 00 

Unikátní hotel, moderní design, pohodlné postele a vynikající snídaně jsou hlavními přednostmi hotelu Golf a Golf Depandance obklopeného zelení v blízkosti golfového hřiště.

Z přilehlé zastávky Hotel Golf se během pouhých 15 minut jízdy tramvají dostanete pohodlně do centra Prahy.

V hotelu je Vám k dispozici také restaurace 19., lobby bar s letní terasou, konferenční prostory, wellness a fitness.

HORSKý HOTEL LESNÁ - ID 93821683 - NÁHLED ZÁZNAMU

Lesná 22, Boleřov, 431 21 

Horský hotel Lesná se nachází na hřebenu stejnojmenného návrší v Krušných horách v nadmořské výšce 911 m n. m., jen 7 km od německých hranic. Ač leží uprostřed netknuté přírody, cesta do podkrušnohorských měst Chomutov nebo Most je pouhých 20 minut autem. 

Oproti jiným českým a moravským horám mají Krušné hory jednu velkou výhodu – při svých výletech nebudete narážet na davy turistů a budete si moci okouzlující krásu okolní přírody vychutnat plnými doušky. Okolí hotelu nabízí hustou síť cyklistických a turistických tras. V zimní sezóně jsou v těsné blízkosti hotelu upravovány běžecké stopy, které jsou součástí Krušnohorské bílé stopy a spojují Lesnou s dalšími zimními středisky Krušných hor.  

V hotelu je možno uschovat kola či zapůjčit lyže. V našem areálu je možná přítomnost psů - i v hotelu, musí však být na vodítku, pes musí být vycvičený a reagovat na pokyny svého majitele.

Pizzerie Maestro - ID 90677370 - NÁHLED ZÁZNAMU

Odboje 121/9, Český Těšín, 737 01 

Provoz pizzerie. Kvalitní a poctivá pizza pečená v peci na dřevě, nikoli v elektrické peci. Pořádáme slavnostní večeře, obědy i rodinná posezení. Součástí naší nabídky jsou také italské speciality.

Hotel Agnes - ID 98208978 - NÁHLED ZÁZNAMU

Bohdaneč 167, Bohdaneč, 285 25 

Hotel Agnes je vystavěn stylově s maximálním využitím přírodních materiálů jako komfortní moderní srubová stavba. To vše se nachází uprostřed krásné přírody, na břehu Pilského rybníku, v regionu, který je minimálně dotčen průmyslem a čistotu přírodního prostředí považuje za svoji velkou přednost.

K dispozici je 14 pokojů, z toho 1 pětilůžkový (rodinný), 7 třílůžkových a 6 dvoulůžkových. Celková ubytovací kapacita je 38 osob. Všechny naše pokoje jsou zcela moderně a komfortně zařízeny. Na každém pokoji je Wi-Fi připojení zdarma. 2 rodinné pokoje mají koupelnu s vanou, na ostatních jsou sprchové kouty. Samozřejmostí je WC na každém pokoji. Na patře je pro hosty k dispozici kuchyňka.  Jeden dvoulůžkový pokoj je vč. koupelny bezbariérový

KRČMA U KAŠNY - ID 89042299 - NÁHLED ZÁZNAMU

Masarykovo náměstí 225, Benešov, 256 01 

Provozujeme restauraci KRČMA U KAŠNY. 

Ridlová Jitka- SPORTOVNÍ CENTRUM OTROKOVICE - ID 89689479 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

J.Jabůrkové 1819, Otrokovice, 765 02 

Naše sportovní centrum nabízí squashové kurty, bowlingové dráhy, alpinning, power plate, masáže. Nekuřácká restaurace s dětským koutkem.

Pizza Májovka - ID 99282983 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Klatovská třída 504/33, Plzeň, 301 00 

Naše pizzerie nabízí pizzu, špagety, noky, tortelliny, rizota, saláty, minutky z kuřecího masa nebo gyros speciality, každé jídlo je vyrobeno z každodenně kupovaných čerstvých surovin a je mu věnována péče skutečného odborníka. K jídlu Vám přivezeme samozřejmě také nápoje, stačí si jen vybrat z naší nabídky.

SLAVKOVSKÝ PIVOVAR s.r.o. - ID 91900099 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

U Mlýna 1422 , Slavkov u Brna, 684 01  

Slavkovský pivovar navazuje na mnohaletou tradici vaření piva v historii našeho města.  Byl postaven v roce 2012 na místě bývalého panského pivovaru. Původní pivovar stál v sousedství mlýna. Pak byl zbořen a na jeho místě se vznikl nový mlýn poháněný ne kolem, ale vodní turbínou. Ze starého mlýna se staly byty. Poté byla budova nového i starého mlýna zbořena a na tomto místě postaven nový pivovar s restaurací a pěstitelskou pálenicí. Komín sladovny zůstal stát, stojí dosud a bude stát i dál.  Základní pilíř sortimentu tvoří spodně kvašená piva, ale pivovar se nebojí jít proti proudu a kromě obligátních piv typu ALE proplouvá i do méně populárních zahraničních pivních stylů. Pravidelně vypouští na trh své sezónní speciály, kterých dosud spatřilo světlo světa již přes pět desítek.  Plány Slavkovského pivovaru v budoucnu jsou nemalé. Tím hlavním je nezapomenout na čistotu onoho řemesla. Nesnižovat důstojnost českého ležáku a nezapomenout jeho původní úlohu.  Historie vaření piva ve Slavkově  Ve Slavkově byly už od středověku nejdříve pivovary v jednotlivých měšťanských domech. Svědčí o tom pozdější zprávy ze 17. století, kdy tyto "sousedské" pivovary nahradil jeden pivovar obecní. Právo šenkování piva a vína patří k nejstarším právům a privilegiím, které město mělo. Roku 1497 dostali měšťané potvrzení svých privilegií od Petra, hrabětě od sv. Jiří a z Pezinku. Měšťané mohli "všelijaké kupectví a obchody vésti" a "vína a piva i všelijaká pití hostinská šenkovati". Měšťané a obyvatelé města, kteří pivo vařili, měli platit od sv. Václava po sv. Jiří 24 grošů a stejný plat za druhou polovinu roku.  Roku 1561 Jan z Kounic pod pokutou zakázal šenkovat piva stará hostinská nebo domácí. Tyto a jiné pokuty z vína věnoval na opravu města.  Roku 1570 obec se svolením vrchnosti koupila od Faytle Šenknopa za 110 zlatých dům, pivovar, "pánev, káď mísní a jiné kadečky pivovarné, kteréžkoli jsou k pivu pod znamením Faytlovým a k tomu role a louky. Šlo o pozdější panský dům číslo 89.  Podle urbáře z roku 1597 se ze slavkovského panského pivovaru vytěžilo průměrně 6000 zlatých ročně. Podle dat z roku 1617 se v něm vařilo více než 52 várek ročně po 32 sudech. Průměrný roční výnos činil 4209 zlatých a 15 grošů za pivo řidké. Na přelomu 16. a 17. století se na Slavkovsku podle záznamů pěstoval hojně chmel.  Roku 1600 postoupilo město Oldřichovi z Kounic mýto. Za to získalo právo vařit pivo v obecním pivovaru "na vejstav". Velká pivní revoluce se ve Slavkově udála o šest let později. Oldřich z Kounic v roce 1606 zrušil pivovary sousedské za roční plat 120 zlatých, do kterého se počítal i dřívější plat, který obec dávala vrchnosti z obecního pivovaru. Platilo se i dalších šest zlatých a 12 grošů "zupného" za sousedské pivovary. Oldřich z Kounic také dal městu obdarování na obecní pivovar.  Podle dalších zmínek v pramenech v té době byly ve Slavkově už pouze pivovary dva, vedle obecního také panský, ve kterém hospodařila vrchnost. Panstvo dalo městu svolení do pivovaru vést vodu ze zámecké kašny v troubách.  Svůj pivovar město využívalo do roku 1660, kdy jej postoupilo zpátky šlechtě (konkrétně Eleonoře z Kounic), za což obdrželo některé výsady. Důvodem, proč se město pivovaru zbavilo, bylo velké zadlužení po třicetileté válce, které činilo přes 10.000 zlatých. Zápis o této transakci v zemských deskách byl učiněn o dva roky později. Město pivovar prodalo za 12.000 zlatých a získalo některé nové výhody týkající se například jatek, prodeje soli nebo pálení kořalky. Historik Ličman v této souvislosti cituje rozhodnutí obce: "Poněvadž se na tom všickni jakž úřad, všecka obec, též i všickni cechové jednosvorně a jednomyslně snesli, že od těch svobod, podle kterýchž někdejší sousedská piva pšeničná a bílá v pivovařích svých na výstav vařiti a je také do města vystavovati neb tu šenkovati svobodně dáti mohli, dobrovolně upustili."  Na druhou stranu pole a louky patřící k pivovaru zůstaly městu. Obec si vymínila v pivovaru zřídit hostinec, kde by se pivo čepovalo.  Záznamy z roku 1750 uvádí kapacitu panského slavkovského pivovaru na 2112 sudů ročně. Jeden sud tehdy činil asi 226 litrů. Dohromady byla tedy roční kapacita slavkovského pivovaru asi 4782 hektolitrů.  Modernizacemi se výstav pivovaru zvyšoval. Svědčí o tom výrobní data z konce 19. a začátku 20. století. V roce 1880 se ve Slavkově uvařilo 5376 hektolitrů. Patrně o dva roky později si pivovar pronajal sládek Julius Fürst se ženou Annou. V sezóně 1886-7 překročil výstav 10 tisíc hektolitrů, o dva roky později klesl na 8400. Na této hranici byl pivovar i v sezoně 1901-2 a 1903-4. Před první světovou válkou znovu překročil 10.000 hektolitrů v sezoně 1912-3. Mezi sládky začátku 20. století bylo více generací Fürstů, po Juliusovi nastoupil Mořic a následně v roce 1914 Vilém. To už ale byla labutí píseň slavkovského provozu. Panský pivovar koupil v roce 1917 konkurenční pivovar v Hruškách i se sladovnou za 200.000 korun. Provoz ve Slavkově byl uzavřen. Navařilo se v něm tehdy 12-14.000 hl ročně.

PIVOVAR OGAR s.r.o. - ID 94449671 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kunčice pod Ondřejníkem 315 , Kunčice pod Ondřejníkem, 739 13  

Pivovarská hospůdka. Naše nefiltrovaná a nepasterovaná piva si společně s dobrotami z naší kuchyně vychutnáte v pravé pivovarské atmosféře. Navíc s příjemným kolektivem a krásným výhledem na Ondřejník.

WOK FOOD, s.r.o. - ID 95781166 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nádražní 1759, České Budějovice, 370 01 

Provozujeme čínskou restauraci.

Další provozovna: Malostranská 696/2b, Brno 625 00

GENIUS BISTRO - ID 91990092 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dopraváků 749/3, Praha, 184 00 

Od léta roku 2013 provozujeme v administrativním a průmyslovém areálu Genius v Dolních Chabrech nekuřácké bistro s kapacitou 70 míst.

Den u nás začíná snídaní a Vy si můžete vybrat ze širokého sortimentu domácích koláčů a dezertů, polévek, salátů a vaječných specialit. Samozřejmostí je čerstvé pečivo a výborná káva nebo čaj.

K obědu nabízíme výběr minimálně ze dvou druhů polévek a čtyř teplých hlavních jídel, několika druhů salátů a dezertů. Vždy u nás najdete tradiční domácí českou kuchyni, lehké a zdravé zeleninové a luštěninové pokrmy, ale také autentické speciality z celého světa, připravené tak, jak je znáte z luxusních restaurací. Naše menu vždy připravujeme bez použití polotovarů, chemických dochucovadel a přísad. Vaříme vždy z čerstvých sezónních surovin, šetrně tepelně upravených tak, aby naše pokrmy splňovaly zásady zdravé výživy. Naše kuchyně vybavená tím nejlepší a nejmodernějším gastronomickým zařízením, nám umožňuje využívat nových technologických postupů a tepelných úprav dle nejnovějších trendů.

Samozřejmostí je u nás možnost odnést si všechny pokrmy s sebou, bezproblémové parkování a platby všemi druhy stravenek.

CHARLOTTE CAFÉ - ID 92665596 - NÁHLED ZÁZNAMU

K Samotám 77, Železná Ruda, 340 04 

Veškerý sortiment dortů a zmrzliny vyrábíme sami, podle vlastních receptur a z prvotřídních surovin. Otevření Café Charlotte veřejnosti bylo už v roce 1997. V průběhu následujících let Café Charlotte získala díky vysoké kvalitě výroby a přístupu k zákazníkům přední místo v žebříčku cukráren v ČR. V letech 2004, 2005 a 2009 Café Charlotte obdržela prestižní certifikát od Asociace cukrářů ČR a ministerstva pro místní rozvoj ČR: „Nejlepší cukrárna roku v ČR“ (od té doby se soutěž již nepořádala), v roce 2008 byla v anketě redaktorů hodnocena a zařazena mezi TOP 10 cukráren v ČR, rok 2010 patří certifikaci některých výrobků za „Originální produkt Šumavy“, v letech 2012, 2013 a 2014 získaly některé dorty hlavní ceny v soutěžích „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA a DĚTSKÁ CHUŤOVKA“.

Penzion Barták - ID 89980131 - NÁHLED ZÁZNAMU

K Vidouli 902/43, Praha, 155 00 

PENZION BARTÁK:

* příjemné ubytování v klidné čvrti rodinných domů

* pokoje mají vlastní příslušenství, minibar, fén, trezor, televizi

* snídaně formou bufetových stolů

* společenská místnost, Wi-Fi

* parkování je možné v garáži nebo na zahradě pod uzamčením

* pension leží v blízkosti stanice metra - cesta do centra trvá max. 15 minut

* pension je vzdálen 1 km od dálnice E50 Plzeň - Praha

* pension poskytuje transfér z letiště nebo nádraží

* hotel má vlastní taxi

* snídaně a garážování zdarma

LOVECKÁ CHATA FOLMAVA - ID 91614312 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Horní Folmava č. 76, Česká Kubice, 345 32 

Lovecká chata stojí zhruba 800 m od hraničního přechodu Folmava (Schafberg) v malebném prostředí vrchů Českého lesa.
Styl restaurace se nese v loveckém duchu. Lze posedět u velkého krbu v restauraci s kapacitou 90 míst anebo na velké celoročně prosklené terase s překrásným výhledem do okolní krajiny s kapacitou 105 míst.

Naše restaurace je vhodná na oslavy, jednání, firemní večírky, svatby či romantickou večeři. Máme plně vybavený salonek pro 25 lidí se soukromým vchodem.

Lov byl v minulosti jedním z hlavních druhů lidské činnosti a zdrojem kvalitní potravy. Takto získané maso bylo důležitou součástí jídelníčku dřívějších generací.

I v „moderní kuchyni“ hrají zvěřinové pokrmy  důležitou roli a jsou vyhledávané především gurmány pro svou specifickou a výraznou chuť.
K přípravě jídel používají naši kuchaři výhradně přírodní a domácí ingredience, bylinky a koření. Těmito kombinacemi vytvářejí důmyslné receptury a dosahují vysoké chuťové kvality. Kromě zvěřinových specialit nabízíme i klasická jídla české kuchyně, domácí knedlíky a pečivo, osvězující domácí limonády a jiné.  
V pestré paletě našeho jídelníčku si jistě vyberete.

Vaše spokojenost je naším cílem.

RESTAURACE U POŠTY - ID 99866223 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Moravská 893/10, Vinohrady, Praha, 120 00 

Restaurace U POŠTY ...

Navštivte Naší restauraci, přivítá Vás příjemný interiér a vstřícný personál. Vaříme jídla z kuchyně nejen typicky české, ale i mezinárodní.

Máme otevřeno pondělí-čtvrtek od 11:00 do 23:00 v pátek a sobotu do 24:00, v neděli od 11:00 do 22:00. Od 11:00 do 15:00 hod podáváme polední menu.

Na čepu je tankový Staropramen 11°. Každé dva měsíce nový Speciál ze spilky a Staropramen 12° Extra chmelená.  

Hledáte-li prostor pro firemní večírek nebo soukromou akci je Vám restaurace U pošty plně k dispozici. 

Restaurace s kapacitou 70 míst a salonek přibližně 14 míst.

Těšíme se na Vaší návštěvu

RESTAURACE LEPA - ID 96393845 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolnoveská 23, Fryšták, 763 16 

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů.

V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem.

Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem.


1 2 3 4 5


Přehled kategorií

  Agentury (195)

  Auto-moto (1688)

  Banky (189)

  Bazény (17)

  Bezpečnost, ochrana (74)

  Čištění (885)

  Doprava (1491)

  Dřevo (1171)

  E-shopy (211)

  Elektro (1044)

  Energetika (745)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Chemie (129)

  Chovatelství (153)

  Instalace, servis, opravy (304)

  Kancelářské stroje, potřeby (20)

  Kosmetické služby (75)

  Kovovýroba (229)

  Kultura (1455)

  Kurzy, školení (149)

  Malo a velkoobchod (1982)

  Nábytek (990)

  Nářadí (634)

  Obaly (670)

  Odbory, spolky (314)

  Odpady (41)

  Okna, dveře (74)

  Papír (26)

  Plasty (31)

  Počítače (1041)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (770)

  Poradenství (1914)

  Potraviny, gastro (1625)

  Reality (1104)

  Reklama (1120)

  Restaurace (287)

  Skladování (18)

  Sklo (357)

  Služby a řemesla (6663)

  Sport (210)

  Stavebnictví (2017)

  Strojírenství (1242)

  Telekomunikace (624)

  Textil (82)

  Tisk (504)

  Ubytování (1406)

  Úřady, instituce (1829)

  Věda a výzkum (445)

  Voda, topení, plyn (142)

  Volný čas (1015)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1929)

  Zahradnictví (133)

  Zdraví (1218)

  Zdravotnictví, sociální péče (322)

  Zemědělství (846)