Firmy v kategorii Zahradnictví (143)

Vyhledávání firem v aktuální kategoriiPavel Pelikán - Zahradnictví - ID 88938868 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Klánovická 1309, Úvaly, 250 82 

Prodej rostlin, vzrostlých stromů, ovocných stromků, pokojových rostlin, květináčů, hnojiv i postřiků, zahradní centrum. Nabídka poradenství v oboru. Vyrobíme květinové vazby a věnce, slavnostní i smuteční. Sestavíme návrh osázení zahrady včetně finančního rozpočtu. Rostliny dodáme na místo a jsme schopni se postarat i o terénní úpravy a odborné sázení. Provádíme zemní práce strojní i ruční.

Ivana SLAVOVOVÁ - KVĚTINY - ID 99726493 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Brněnská 4494/102, Prostějov, 796 01 

V našem květinářství naleznete denně čerstvé řezané květiny. Dále nabízíme aranžování květin, luxusní vazby, svatební kytice, dárkové koše, hrnkové květiny, aranžování suchých a umělých květin.

Zedník - servis - ID 91531430 - NÁHLED ZÁZNAMU

Pod Hájem 384, Králův Dvůr, 26701 

Nabízíme kompletní servis v opravy a výstavby rodinných domů. Provádíme veškeré zednické práce, opravy narušených fasád, zdění vnitřních a venkovních příček, omítání příček, izolace fasád rodinných domů, veškeré stavební a zednické práce. Rekonstrukce RD a bytových jader (štuky, malování, lakýrnické práce), bourací práce a zahradnické práce.

TOMÁŠ MACH - REALIZACE ZAHRAD - ID 95073485 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Do údolí 173/8, Praha, 181 00 

Zahradním realizacím se věnujeme již řadu let a patříme tedy k těm zkušenějším v oboru. Maximální spokojenost našich zákazníků je pro nás nejen samozřejmostí, ale zároveň i tím nejlepším důkazem, že svou práci děláme dobře. Navrhneme a také realizujeme pro vás zahradu tzv. na klíč a to takovým způsobem, aby její následná údržba byla co nejjednodušší a tedy i co nejméně finančně náročná. Veškeré práce provedeme rychle a efektivně a vždy také s ohledem na vaše možnosti a požadavky. Jsme schopni a ochotni uspokojit každého klienta, ať už bude rozsah požadovaných prací jakkoliv velký a náročný.

BAOBAB-péče o zeleň s.r.o. - Návrhy, realizace zahrad a parků Praha - ID 92223611 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Alšova 5/3, Únětice, 252 62 

Naše společnost se již řadu let zabývá komplexní péčí o zeleň. Ve své činnosti se zaměřujeme především na zakládání a rekonstrukce parků, zahrad a doprovodné zeleně, smluvní údržba zeleně, zahradní a krajinná architektura péčí o stromy (arboristika), rizikové kácení, štěpkování dřevní hmoty, frézování pařezů, dotační poradenství, obchodní činnost. Provádíme zahradní architekturu, navrhujeme, realizujeme a udržujeme zahrady. Dodáváme zahradní jezírka, travní koberce a trávníky, střešní zahrady, závlahy. Ošetřujeme a kácíme stromy. Prodáváme Automower, Gartenprofil 3000, Florapas.

ZAHRADNICKÉ CENTRUM MARCIÁNOVÁ - ID 89174736 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Trávníky 824, Kostelec na Hané, 798 41 

Jsme malá rodinná firma a už od roku 1990 se snažíme nabídnout Vám individuální přístup a odborné znalosti nejen při tvorbě zahrad, ale také při péči o Vaše rostliny. 
Podle Vašich představ Vám založíme zahrádku na několika metrech čtverečních i několikahektarový park a nabídneme Vám i další služby zahradního architekta. V našem zahradnickém centru si můžete vybrat z komplexního sortimentu stromů a keřů (jehličnany většinou z vlastní produkce), trvalek, letniček, vodních rostlin a řezaných květin. Kromě toho si od nás můžete odnést květinové aranžmá ze živých i sušených rostlin, zahradní keramiku, drobné zahradnické potřeby a především – inspiraci pro Vaši zahradu.

OBCHODSERVIS PRACHATICE spol. s r.o. - ID 96261291 - NÁHLED ZÁZNAMU

Jánská 122 , Prachatice, 383 01  

Zabýváme se prodejem spotřebního zboží pro Vaši domácnost, dílnu a zahradu.

Naším předním cílem je Vaše spokojenost s námi, naším zbožím a službami. Snažíme se proto o komplexní nabídku zboží pro celou Vaši domácnost pod jednou střechou. Přesně podle motta naší společnosti: Vše pro Váš dům, dílnu i zahradu.

Nguyenová Jana - Zahradnictví Eden - ID 96305519 - NÁHLED ZÁZNAMU

Souňov 58, Čáslav, 286 01 

Produkujeme a prodáváme balkonové a záhonové květiny, trvalky, okrasné a ovocné dřeviny.

Čerpadla - ATC Kolín - ID 95291247 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Havířská 537 , Kolín , 280 02  

Čerpadla - ATC Kolín

Nabízíme široký sortiment čerpadel pro použití v domácnostech i průmyslu.

 • Čerpadla, oběhová, kalová, ponorná, samonasávací, odstředivá

  SIGMA Hranice, SIGMA Lutín , GRUNDFOS, WILO, KSB, HCP, RUCHE, NOCCHI, UMBRA, CALPEDA, PEDROLLO, EBARA, PENTAX, INOX POMPE, AQUACUP

 • vodárny a čerpací stanice a příslušenství

  SIGMA Hranice, GRUNDFOS,WILO, WATERPRESS, CALPEDA, PEDROLLO, EBARA, AQUACUP

 • ruční čerpadla a náhradní díly

  KOVOPLAST Chlumec nad Cidlinou

 • na tato čerpadla poskytujeme náhradní díly a zajišťujeme servis

Vazárna květin s.r.o. - ID 98255651 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Křídlovická 41/28, Brno, 603 00 

Naší hlavní specializací je smuteční floristika, ale připravíme i kytice pro jakoukoliv příležitost jako jsou narozeniny, svatby, oslavy.

PT PROLES s.r.o. - ID 93574633 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Kasárenská 1147, Prachatice, 383 01 

Budeme rádi, pokud Vás námi nabízené produkty zaujmou jak svojí kvalitou, která je daná vlastní kvalitou značkových výrobců a dodavatelů, tak i cenou.

Nedílnou součástí nabízených produktů je jejich servis v záruční době, tak i po jejím uplynutí přímo naším servisním střediskem. Co prodáváme, to servisujeme, a proto prodáváme pouze stroje, které Vám můžeme kdykoliv opravit.

FILAMENT ID s.r.o. - ID 98916279 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Meziříčí 81, Dražice, 391 31 

Firma Filament ID s.r.o.  vznikla v roce 2018 na bázi sociálního podniku. To znamená, že minimálně 50% zisku musíme investovat zpátky do rozvoje firmy. Toto znění je také naším cílem a rádi bychom i nadále rozvíjeli naši společnost kupředu.

Naším hlavním úkolem je prodávat kvalitní výrobky s přidanou hodnotou, razit ekologickou cestu produktů a zapojovat se tak do cirkulární ekonomiky.

Společnost Filament ID s.r.o. je prvním českým lokálním výrobcem kapkové závlahy. Ve firmě se staráme jak o distribuci produktu, tak zároveň o výrobu a nákup materiálu, ale i provoz výrobní linky. Materiál pro výrobu kapkové závlahy odebíráme pouze od jednoho dodavatele, který má dlouholeté zkušenosti na trhu s plasty, ale i s recyklací. Díky výhradní spolupráci jsme schopni udržet vysokou kvalitu dodávaného materiálu pro výrobu zavlažovacích hadic.

LESOŠKOLKY s.r.o. - ID 99881092 - NÁHLED ZÁZNAMU

1. máje 104, Řečany nad Labem, 533 13 

Historie pěstování sazenic v našich lesních školkách se datuje již od roku 1895. Od té doby se působnost školek rozšířila do několika míst v ČR, centrální lesní školka se nachází v Řečanech nad Labem. Díky dlouhé tradici a ideálním klimatickým a půdním podmínkám našich lesních školek, nabízíme tu nejkvalitnější lesní sadbu.

Lesoškolky s.r.o. Řečany nad Labem jsou držitelem licence Ministerstva zemědělství ČR pro nakládání s reprodukčním materiálem lesních dřevin. Pověřený pěstitel Lesů ČR, s.p.

Člen Sdružení lesních školkařů ČR, Svazu školkařů ČR, Evropského svazu lesních školkařů (EFNA) a Svazu pěstitelů vánočních stromků.

VTP AGRIEN - ID 92348211 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Branišovská 1160/31, České Budějovice, 370 05  

V.T.P. Agrien byl založen v roce 1991. Zpočátku jsme se zabývali převážně podporou podnikatelských aktivit, zejména v oborech ochrany životního prostředí, zemědělství a biotechnologií. Mimo jiné zakládáme zahrady u rodinných domů. V současné době nabízíme komplexní nabídku včetně závlahových systémů, rybníčků, pergol a dalších doplňků.

JINÁ ZAHRADA s.r.o. - ID 99919219 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Ústecká ul. Chabařovice 724, Chabařovice, 403 17 

Zahradní centrum s širokou nabídkou rostlin, dekorací či zahradnických potřeb. K odpočinku a občerstvení doporučujeme navštívit naší kavárnu plnou dobrot. Pravidelně pořádáme akce pro rodiny či workshopy.

PIANETA s.r.o. - ID 98484459 - NÁHLED ZÁZNAMU

Třebín 60, Dubné, 373 84 

Je nám ctí představit vám naší  společnost, která je zaměřena na distribuci a instalace dekorativních imitací rostlin (stromů, palem a květin) včetně příslušenství a souvisejících služeb.

Společnost Pianeta s.r.o. je distributorem několika významných evropských výrobců a jejím cílem je nabízet na českém trhu výrobky s vysokou mírou kvality zpracování a jedinečným designem. Produktové portfolio zahrnuje širokou škálu rostlin od těch, které jsou určeny pro dekorativní aranže až po zakázkovou výrobu velmi rozměrných stromů a palem.

Jelikož naše portfolio zahrnuje přibližně tisíc položek, rádi vám pomůžeme s výběrem a na základě vámi zadaných parametrů vám připravíme několik adekvátních variant, ze kterých si můžete následně vybrat tu, která nejvíce odpovídá vašim představám.

HÁJKOVÁ KATEŘINA - ID 96014110 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Vyhnánov 19, Doudlepy nad Orlicí, 517 42 

Prodáváme jablka a hrušky a provádíme zahradnické práce.

MIMOSA - ID 99831718 - NÁHLED ZÁZNAMU

V Šáreckém údolí 2711/39a, Praha, 164 00 

Firma Mimosa byla založena roku 1992 v Praze a od samého začátku je koncipována jako rodinná firma, kladoucí vysoké nároky na profesionalitu a individuální přístup k zákazníkům. 

Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají v oblasti floristiky a sledují současné trendy, samozřejmostí je účast na odborných seminářích, floristických soutěžích a nejrůznějších předváděcích akcích u nás i v zahraničí.

Právě díky tomu jsme schopni připravit nejenom klasické dekorace, ale i náročná moderní aranžmá, přesně podle nejnovějších světových trendů.

GARTENSTA PLUS s.r.o. - ID 89088939 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Za zastávkou 578/21, Praha, 109 00 

Provádíme zakládání zeleně u komerčních areálů a rekonstrukce veřejných parků a i zakládání nových uličních stromořadí, výstavby sportovišť, zakládání sportovních trávníků a údržbu zeleně.

Valuch Josef - Isabelia - ID 98014395 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Sklépka 2051, Staré Město, 686 03 

Maloobchodní prodej bonsají, venkovních i vnitřních rostlin. Možnost poradenství. Možnost zakoupení různých drobných dekorací, misek, substrátů. Návrhy a realizace zahrad.

PARACELSUS, spol. s r.o. - ID 92162285 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

náměstí T. G. Masaryka 43, Moravský Krumlov, 672 01 

Poliklinika Paracelsus, s.r.o. (nestátní zdravotnické zařízení), byla založena v roce 1996. Nachází se v areálu UNIPETROL RPA, s.r.o. v Záluží u Litvínova.

Společnost Paracelsus, s.r.o. zajišťuje léčebně preventivní péči poliklinického charakteru pro občany a firmy Ústeckého kraje, především pro oblast Mostecka a Litvínovska.

BZS INTEPS s.r.o. - ID 91892752 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Frýdecká 277, Šenov , 739 34 

Společnost BZS INTEPS s.r.o. patří do skupiny společností INTEPS, které Vám již od roku 2007 nabízí specializované služby, se kterými byli doposud naši zákazníci velmi spokojeni.

Snažíme se o odvedení co nejlepší práce, neboť naší snahou je nejen získání nových zákazníků, ale také pokračující dlouhodobá spolupráce se stávajícími zákazníky.

Vědomě usilujeme o dobré jméno, které se opírá o pilíře solidnosti, kladného a vstřícného přístupu ke svým zákazníkům, profesionalitu a komplexní provedení zadaných zakázek.

LESY ZAHRADY.CZ - ID 99013924 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Náměstí Kašpara Šternberka 403, Radlice u Rokycan, 338 28 

Jsme jediný AUTORIZOVANÝ prodejce a servis značky Husqvarna na Rokycansku.

Naše firma se poprvé objevila na trhu v roce 1998. V současné době máme jednu kamennou prodejnu a provozujeme e-shop. Postupem času jsme se stávali prodejci a servisním střediskem různých značek zahradní a lesní techniky. Mezi největší značky patří produkty značek Husqvarna, Hecht, CubCadet, Extol, Makita, Oregon, Fiskars.

Před pár lety jsme se stali autorizovaným prodejcem značky Husqvarna a navíc jsme také autorizované středisko pro prodej a instalaci robotických sekaček neboli automowerů. 

Naše firma také prodává a servisuje komunální stroje, především komunální traktory a jejich příslušenství. Největší množství prodaných strojů v této kategorii jsou lesnické navijáky za traktory značky Krpan a samozřejmé doplňky jako jsou lana, řetězy, úvazky, atd.

OSEVA PRO - ID 92191005 - NÁHLED ZÁZNAMU

Purkyňova 10, Opava , 746 01  

OSEVA PRO s.r.o. je privátní semenářskou organizací navazující na tradici státního podniku OSEVA Praha. Těžiště činnosti spočívá ve výrobě, úpravě a obchodu s osivem a sadbou polních a speciálních plodin pro zákazníky v ČR a zahrnuje i rozsáhlé obchodní aktivity se zahraničními partnery. Množitelská a obchodní činnost se soustředí nejen na licenční zahraniční odrůdy zastupované v ČR společností OSEVA PRO s.r.o., ale i na perspektivní odrůdy domácího původu. Na dvou pracovištích se společnost zabývá řešením výzkumných úkolů, zasahujících především do problematiky pícnin a  olejnin, a souběžně i novošlechtěním a udržovacím šlechtěním vlastních registrovaných odrůd obou uvedených odvětví.

KRESTA ZAHRADNÍ TECHNIKA - ID 91638396 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Česká 685/33, Kopřivnice, 742 21 

Prodej, servis traktorů, riderů, sekaček, robotických sekaček. Broušení pil, křovinořezů, seker a pilek. 

AGRI SLATINICE - ID 92408627 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Slatinice 302, Slatinice , 783 42  

Již 30 let JSME S VÁMI

Zajistit v lázeňské obci Slatinice v té době nabízet luxusní zboží, bylo motivem zřízení prodeje pro zahrádkáře a chovatele. Neustále stoupající zájem o zboží je pro život na vesnici vedl k rozšiřování sortimentu. Nyní v těchto začátcích vznikl mezi zákazníky slogan:

"TO, CO NEMÁ REPUBLIKA, NAKOUPÍTE U HLAVÍKA."

Následovala rekonstrukce prodejny s rozšířením prodejních a skladových prostor.

Prodeji zboží a přízni zákazníků velmi prospělo, že máme zastoupení výrobců :

 

IZOLACE B A V s.r.o. - ID 91208479 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Nová 1625, Moravský Krumlov, 672 01 

Naše firma se zabývá izolacemi plochých střech a zemními izolacemi budov foliemi. Stavíme ploché střechy z materiálů Sika, Sarnafil, Fatrafol, Rhenofol, Hydrolen a dalších, včetně tepelných izolací. Dále provádíme izolace proti zemní vlhkosti a radonu, izolace bazénů, teras a zelených střech.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - MISEROVSKÝ PAVEL - ID 89432223 - NÁHLED ZÁZNAMU

Březnice 251, Zlín, 760 01 

Provádíme kompletní realizace zahrad a parků na míru, zahradní jezírka, parkové a sadové úpravy (pravidelné i jednorázové), sečení trávy. Také údržbu zahrad, parků, zeleně, fotbalových hřišť a frézování pařezů.

Zahradnictví František Marschner - ID 89853011 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Hřbitovní 2382, Varnsdorf, 40747 

Zahradnictví František Marschner Varnsdorf

Prodej balkonových květin, okrasných stromů, keřů, ovocných stromů, řezaných a hrnkových květin, sazenic, sadbových rostlin, trvalek a skalniček.
 

Zahradní centrum Malinkovič - Důbrava s.r.o - ID 98711884 - NÁHLED ZÁZNAMU

Bratislavská 3582, Břeclav, 69002 

Naše zahradnictví je postaveno na základech poctivého zahradničení, zkušeností, zájmu o nové věci a především pečlivé a věrné práci lidí, kteří tvoří ruce i tvář naší firmy již 25 let. Naši zákazníci mohou na našich prodejnách vidět jenom výsledky naší práce , ale to hlavní se pořád ještě odehrává v zázemí. Nejsme prodejci, přeprodávající květiny dál, jsme jejich pěstitelé. Díky tomu toho o nich víme o něco víc, známe jejich přednosti, stejně tak, jako jejich slabiny a nebojíme se vám o nich říct a poradit, jak na ně. 

POBOČKY:

 • MALINKOVIČ-ZAHRADNÍ CENTRUM - Velkomoravská 3961, 695 01 Hodonín
 • MALINKOVIČ-ZAHRADNÍ CENTRUM - Moravský Žižkov 

Květiny Petr Čada Rokycany - ID 94374162 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dvořákova 58, Rokycany, 33701 

Květinářství a zahradnictví v Rokycanech

Prodej řezaných květin, svatební a smuteční vazby, hrnkových květin, keřů, stromků a substrátů.

Městská Zeleň Znojmo - ID 96857922 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dobšická 3363/11, Znojmo, 66902 

Jsme firma, zřízená městem Znojmem, sloužící občanům města Znojma a nabízející své služby i široké podnikatelské veřejnosti.

Nestaráme se pouze o údržbu a rozvoj zeleně ve Znojmě a satelitních obcích, ale provozujeme širokou škálu činností od správy dětských hřišť a městského mobiliáře,provoz hřbitovů ve správě města Znojma, provoz útulku pro opuštěné a nalezené psy, produkci a prodej zahradnických výpěstků ve vlastním zahradnictví a prodejně.

POBOČKY:

 • zahradnictví - Kuchařovická 29 Znojmo
 • útulek pro psy - Načeratice
 • správa hřbitovů - Průmyslová 28, Znojmo

Zahradnické služby Luboš Oliberius - ID 93691884 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Laurinova 139, Mladá Boleslav, 29301 

Naše firma se od roku 1991 zabývá zejména výrobou smutečních věnců a kytic, prodejem květin, zahradnickými pracemi, jako např. osazování menších okrasných ploch, jejich údržbou, osazováním a údržbou hrobů v Mladé Boleslavi, výzdobou interiérů na přání a doručováním květin v Mladé Boleslavi a okolí.

Hortus spol. s r.o. Libina a Jitka Horáčková - ID 97973466 - NÁHLED ZÁZNAMU

Libina 691, Libina, 78805 

Firma Hortus byla založena na podzim roku 1992. Od 1. 1. 1993 převzala ovocnářské středisko v Libině. Hlavním výrobním programem v této době byla zemědělská výroba. Firma obhospodařovala cca 160 ha zeměděské půdy, z toho 106 ha intenzivních jabloní, 9 ha angreštu, 8 ha červeného rybízu, 1,5 ha jahod a na 40-ti ha pěstovala fazole na lusky a po dobu dvou let pěstovala žampiony. V roce 1994 naše firma začala spolupracovat s obecním úřadem v Libině. První výsadby byly realizovány na jaře 1995. V okolí nových výsadeb bylo nutné provádět pravidelnou údržbu travnatých ploch. Tímto byla pověřena opět naše firma. Celkem se jednalo o cca 5 ha travnatých ploch.

V roce 1996 došlo k dalšímu rozšíření naší působnosti. Na podzim tohoto roku jsme otevřeli specializovanou maloobchodní prodejnu zahrádkářských potřeb, květin, osiv a sadby.

V roce 2000 došlo k dalším zásadním změnám. Zakladatel firmy odešel do důchodu a firma se transformovala na spol. s r. o.. Jejími jednateli jsou sourozenci Michal a Kristýna Horáčkovi.

V roce 2002 došlo k ukončení ekonomického pronájmu ovocnářského střediska v Libině a firma ukončila zemědělskou výrobu. Novým sídlem firmy se stal dům č.p. 32 v Libině na náměstí, kde jsme mimo jiné vybudovali novou moderní prodejnu a rozšířili sortiment řezaných, pokojových a balkonových květin, osiv a sadby zeleniny a květin, ovocných a okrasných stromků, květináčů, zahradních substrátů a drobných dárkových předmětů. Dále se zabýváme aranžováním květinových vazeb z řezaných i sušených květin, vážeme svatební kytice, příležitostní kytice i smuteční vazbu. Aranžujeme interiéry veřejných prostor i výstavní expozice. Naším největším úspěchem je první místo za celkovou expozici na výstavě Hortikomplex v roce 2002.

Po ukončení zemědělské činnosti se firmy začala specializovat na zahradní realizace a údržby. Jako referenční zakázky můžeme uvést zasakovací průlehy nad obcí Libina, liniové výsadby krajových odrůd jabloní, liniové výsadby alejových stromů, rekonstrukce zahrady obecního úřadu v Libině, rekonstrukce zeleně na sídlišti, apod..

V této oblasti se firma zabývá kompletní údržbou travnatých ploch, kterou provádíme samojízdnou zahradní sekačkou a jiné více zanedbané rovinné plochy mulčovačem. Dále se zabýváme údržbou živých plotů, květinových záhonů, odplevelováním chodníků, aj..

Bližší informace vám rádi podáme osobně nebo na uvedených telefonních číslech.

Flora centrum - Ing. Jana Jánešová - ID 88975462 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Zahradnictví Dobrovského 158, Lanškroun, 56301 

V našem rodinném zahradnictví se snažíme zachovat tradiční zahradnické a květinářské služby, ale jdeme vstříc i moderních trendům. Je pro nás důležitý spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

Nyní máme dvě provozovny. Květinářství na náměstí, které prošlo v roce 2013 rekonstrukcí při níž se rozšířila prodejní plocha a tím i nabízený sortiment. Naší druhou provozovnou je zahradnictví u hřbitova, kde v současné době nabízíme kromě letniček, balkónových květin, zeleninové sadby i větší výběr trvalek, bylinek a okrasných keřů nově ve venkovním prodeji. Poskytujeme širokou škálu služeb. Mezi nejdůležitější služby patří smuteční, dušičková a svatební vazba. Dále pak osazování interiérů a venkovních truhlíků, rozvoz květin, poradenská služba, pěstvování zeleniny a mnoho dalších.

Máme vlastní produkci letniček, balkónových květin, chryzantém, trvalek, bylinek, thújí, rajčat, paprik, dýní, cuket a hroznového vína. Nabízíme k prodeji statici k dušičkové vazbě.

Černošická zahrada – Zahradní centrum Gardeo - ID 93051430 - NÁHLED ZÁZNAMU

U Vodárny 1450, Černošice, 25228 

Černošická zahradnická společnost:

Poradíme, navrhneme, dodáme vše pro vaši zahradu. Maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Realizace a údržba zahrad 

 • Navrhujeme a realizujeme jedlé, permakulturní, okrasné, střešní zahrady i zahrady suchomilné. Provádíme terénní práce, stavíme terasy, zídky, ploty, gabiony a další drobné stavby ze dřeva a kamene. Provádíme pravidelné i jednorázové údržby zahrad.

Automatické závlahy 

 • Projektujeme, realizujeme a servisujeme automatické zavlažovací systémy Hunter i Rainbird vč. napojení na retenční nádrže a další zdroje vody.

Vodní a bahenní rostliny

 • V Gardeo jsme přímým pěstitelem leknínů, vodních a bahenních rostlin.

Trvalky

 • Pěstujeme vybrané druhy trvalek, bylinek a sadby zeleniny.

Koupací jezírka a biobazény

 • Navrhujeme a realizujeme zahradní jezírka a koupací biotopy. Provádíme servis jezírek, bazénů a biotopů.

OVOCNÁ A OKRASNÁ ŠKOLKA PŘÍBOR - ID 93638597 - NÁHLED ZÁZNAMU

Hukvaldská 1611, Příbor, 74258 

Vznik Ovocné a okrasné školky v Příboře sahá do období počátků samostatného Československa v roce 1918 a to při místní Hospodářské škole, která tehdy poskytovala odborné vzdělání rolníkům ze širokého okolí. 

Vedle pěstitelské činnosti se školka Příbor stala v posledních letech odbytovým centrem s nabídkou kompletního sortimentu školkařského materiálu. V praxi to znamená, že rostliny, které sama nepěstuje, nakupuje od dalších školek v České republice, se kterými spolupracuje. Nastane-li situace, že požadované rostliny na českém trhu nejsou, dokoupí se v zahraničí. Chybějící rostliny se dovážejí výhradně ze severního Německa, které má srovnatelné klimatické podmínky s našimi a kvalitou předčí jiné státy, které byly školkou Příbor v dovozu vyzkoušeny, avšak rostliny se z nejrůznějších příčin neosvědčily.

Tento systém zvýhodňuje zákazníky, protože umožňuje na jednom místě, v tomto případě v Příboře, nakoupit celý sortiment dřevin ve velmi krátkých dodacích lhůtách a v prvotřídní kvalitě.

Zákazníky školky tvoří jednak drobní odběratelé, kteří si mohou přímo vybrat ze šíroké nabídky v rozlehlé prodejně v Příboře, dále zde nakupují obchodníci pro další prodej ve svých prodejnách, pro realizační firmy se zajišťují kompletace dodávek dle objednávek, také zde odebírají rostlinný materiál Městské respektive Obecní úřady pro výsadbu veřejné zeleně a další skupinu odběratelů tvoří majitelé firem, kteří ozeleňují své objekty. 

V prodejně naleznete také široký sortiment školkařských potřeb od nářadí až po hnojiva a přípravky na ochranu rostlin.Vybrat si můžete z rozličných druhů kontejnerů, sadbovačů a zvolit také vhodné osivo či sadbu pro vaši kulturu. Kromě sezónního zboží nabízíme také substráty pro pěstování v různě velkých baleních.

V případě, zájmu Vám rádi zašleme nabídku dle Vašich požadavků.

Za tým Ovocné a okrasné školky se těšíme na Vaši přízeň

BOTANICKÁ ZAHRADA POTYKA OTAKAR - ID 99822426 - NÁHLED ZÁZNAMU

17. listopadu 360, Lutyně, Orlová, 73514 

Jsme specializované zahradnictví, zaměřené na širokou nabídku prodeje kaktusů a sukulentů. Můžeme se pochlubit s více jak 60letou rodinnou zkušeností s ošetřováním a pěstování rostlin v zahradnictví. 

Na luka s.r.o. - návrhy a realizace zahrad - ID 99762330 - NÁHLED ZÁZNAMU

Dolní Skrýchov 10, Jindřichův Hradec, 37701 

Jsme na začátku svého soukromého podnikání, ale v zahradnickém oboru a mnoha jeho odvětvích se pohybujeme již přes 20 let.  

Firmu Na luka s.r.o. jsme založili v září roku 2018. Zabýváme se realizací jak veřejné, tak soukromé zeleně.  

Nabízíme zahradním profesionálům kompletaci rostlinného materiálu na jejich zakázky, včetně jeho doručení na místo realizace.

Květiny a zahrada Liberec, e-Flora - ID 89296576 - NÁHLED ZÁZNAMU

Zhořelecká 1123/14, Liberec I-Staré Město, 46001 

Květiny & Zahrada, e-Flora.

Největší květinářství vč. zahradního prodeje v Liberci.

Petr Hájek - ID 98862475 - NÁHLED ZÁZNAMU

Merklovice 39, Vamberk, 51754 

Zabýváme se chovem skotu a produkcí mléka.

Ing. Milan Sukeník - zahradnictví okrasná školka - ID 94461904 - NÁHLED ZÁZNAMU

Tvarožná-Šlapanice u státní silnice odbočka asi po 500m , Tvarožná, 66405 

Distribuce listnatých stromů, revitalizace zeleně.

OKRASNÉ ZAHRADNICTVÍ HORKÝ - ID 99223333 - NÁHLED ZÁZNAMU

Veselská 575, Bzenec, 69681 

Okrasné zahradnictví Horký ze Bzence.

Zabýváme se návrhy, realizací a následnou údržbou okrasných zahrad.

TALAŠOVO ZAHRADNICTVÍ s.r.o. - ID 96324533 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Dolní 566, Tlumačov, 76362 

Jsme rodinné zahradnictví zabývající se pěstováním brambor, česneku, hlávkového zelí, které dále nabízíme krouhané pro zákazníky a nebo kysané přirozenou cestou mléčného kvašení oceněného Regionální potravinou a perlou Zlína. 

Pobočky:

 • Květiny - nám. 3. května 1791, 76502 Otrokovice
 • Květinářství Floristy u bižuterie Perla - tř. Tomáše Bati 1545, 76001 Zlín


 

Exnarovo zahradnictví - ID 99921983 - NÁHLED ZÁZNAMU

Velký Třebešov 84, Česká Skalice, 55203 

Exnarovo zahradnictví

Zahradnictví, květinářství. Prodej základní drogerie.

LEMER s.r.o. - ID 93604497 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Masarykova 1037/203, Ústí nad Labem, 400 01 

Zahradní technika v Ústí nad Labem

 

Autorizovaný servis a prodejní místo STIHL, VIKING, STIGA, BRILL, Vari-Honda a BRIGGS&STRATTON.

ZÁVLAHY KOCEK PETR - ID 95945571 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Podél Dráhy 683, Heřmanův Městec, 538 03 

Naše firma se zabývá návrhy a realizacemi zavlažovacích systémů od roku 2005.

Naše služby

 • projekty systémů automatických závlah zahrad a sportovišť
 • kompletní realizace automatických závlahových systémů včetně čerpacích stanic
 • záruční a pozáruční servis a údržbu závlahových systémů
 • závlahové systémy pro zemědělské plochy (chmelnice, ovocné sady apod.), lesní školky a zahradnictví
 • filtračními systémy bazénů, fontán, kašen
 • Pokládání travních koberců

ZAHRADA NA ČÍHALCE s.r.o. - ID 94906673 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Březinova 28, Horní Cerekev, 394 03 

ZAHRADA NA ČÍHALCE s.r.o. se zabývá návrhy, realizací a údržbou zahrad a zahradních jezírek.

MIŇOVSKÝ JIŘÍ - VODOINSTALAČNÍ, PLYNOINSTALAČNÍ A TOPENÁŘSKÉ PRÁCE - ID 90246993 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Na Skalce 634, Velim, 281 01 

Provádím veškeré vodoinstalační, plynoinstalační, topenářské práce. Dále také zahradnické práce, návrhy a realizace zahrad, přístřešky, pergoly.

ZÁSTĚRA RADEK - ŽELEZÁŘSTVÍ - ZAHRADNICKÉ POTŘEBY - NÁŘADÍ - BROUSICÍ NÁŘADÍ - ID 90303609 - GARANTOVANÝ ZÁZNAM

Mezi Mlaty 941/14, Kyjov, 697 01 

Prodej zahradnických potřeb, ručního, řezacího, pneumatického a brousícího nářadí, dále také prodej železářských potřeb.

FACILITY CLEAN CZ, s.r.o. - ID 96279490 - NÁHLED ZÁZNAMU

S. K. Neumanna 1257/14, Hradec Králové, 500 02 

Facility Clean CZ, s.r.o. zajištuje ostrahu budov, ostrahu, správu majetku, úklidové služby, drobné stavební práce a zahradnické práce.

 


1 2 3


Přehled kategorií

  Agentury (196)

  Auto-moto (1691)

  Banky (189)

  Bazény (17)

  Bezpečnost, ochrana (75)

  Čištění (885)

  Doprava (1493)

  Dřevo (1171)

  E-shopy (213)

  Elektro (1046)

  Energetika (746)

  Finance, banky, pojišťovny (59)

  Chemie (129)

  Chovatelství (153)

  Instalace, servis, opravy (315)

  Kancelářské stroje, potřeby (20)

  Kosmetické služby (75)

  Kovovýroba (230)

  Kultura (1455)

  Kurzy, školení (149)

  Malo a velkoobchod (2005)

  Nábytek (990)

  Nářadí (635)

  Obaly (670)

  Odbory, spolky (314)

  Odpady (43)

  Okna, dveře (74)

  Papír (26)

  Plasty (31)

  Počítače (1041)

  Pohřebnictví (16)

  Pojištění (770)

  Poradenství (1915)

  Potraviny, gastro (1630)

  Reality (1105)

  Reklama (1120)

  Restaurace (287)

  Skladování (18)

  Sklo (359)

  Služby a řemesla (6686)

  Sport (210)

  Stavebnictví (2023)

  Strojírenství (1244)

  Telekomunikace (624)

  Textil (83)

  Tisk (504)

  Ubytování (1407)

  Úřady, instituce (1832)

  Věda a výzkum (445)

  Voda, topení, plyn (144)

  Volný čas (1017)

  Výtahy (4)

  Vzdělávání (1929)

  Zahradnictví (143)

  Zdraví (1218)

  Zdravotnictví, sociální péče (322)

  Zemědělství (859)